Jacek Góralski

i

Autor: Cyfrasport Czy Jacek Góralski poradzi sobie w Bundeslidze?

Kadrowicz o rywalizacji w Lidze Konferencji. Tak Jacek Góralski ocenia szanse Rakowa z Astaną

2022-06-29 19:46

Raków Częstochowa zagra z FK Astana w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji. Jak poradzi sobie wicemistrz Polski z zespołem z Kazachstanu? Tego rywala znakomicie zna Jacek Góralski, który występował w lidze kazachskiej, a niedawno podpisał kontrakt z VfL Bochum.

Pomocnik reprezentacji Polski ma za sobą występy w Bułgarii i Kazachstanie. W każdym z tych krajów sięgał po tytuły. W nowym sezonie będzie grał w Bundeslidze. Podpisał dwuletni kontrakt z Bochum. W niedawnej rozmowie z naszym portalem ocenił możliwości Rakowa Częstochowa w rywalizacji z Astaną w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Częstochowie 21 lipca, a rewanż w Kazachstanie 28 lipca. - Astana to nie jest słaby zespół - powiedział Jacek Góralski w rozmowie z Super Expressem. - Zaszło tam sporo zmian i to silna drużyna. Raków szczególnie będzie musiał uważać na wyjeździe, gdzie jest sztuczna murawa. Kilka lat temu przekonała się o tym chociażby Legia Warszawa. To z pewnością będzie przemawiało na korzyść Kazachów, niemniej uważam, że Raków to silniejszy zespół i stawiam na awans częstochowian - wyznał pomocnik reprezentacji Polski, który w nadchodzącym sezonie sprawdzi się w lidze niemieckiej.

Czego spodziewać się może Jacek Góralski w Bochum? Tomasz Wałdoch o wyzwaniu stojącym przed reprezentantem Polski

Sonda
Czy Jacek Góralski poradzi sobie w Bundeslidze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze