Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Kamil Grosicki otworzył się na temat przeszłości. Opowiedział o swoich problemach

2021-10-13 17:02

Za Kamilem Grosickim bogata kariera zagraniczna, w trakcie której zdołał zaliczyć występy nawet i w Premier League. Nim jednak zaczął ją pisać, miał poważne problemy za czasów swoich występów w Legii Warszawa. Teraz postanowił nieco się na ten temat otworzyć i szczerze opowiedzieć o kłopotach, z którymi się wówczas borykał.

Jeżeli reprezentacji Polski pod wodzą selekcjonera Adama Nawałki długo szło naprawdę dobrze, to spora w tym zasługa także i Kamila Grosickiego. Skrzydłowy stanowił bardzo istotny element zespołu, a jego pozycja była nie do podważenia. Z czasem jednak, także przez problemy z regularną grą w klubie, wszystko się zmieniło. "Grosik" stracił szansę reprezentowania kraju w niedawnych mistrzostwach Europy, a powołań od selekcjoneraPaulo Sousa nie otrzymał także w ostatnich tygodniach.

Zobacz też: Znakomite wiadomości dla reprezentacji Polski. Paulo Sousa oszaleje ze szczęścia, chodzi o baraże el. MŚ 2022

Kariera "Grosika" mogła jednak się skończyć nim na dobre ruszyła. W 2007 roku, po transferze do Legii Warszawa, piłkarz popadł w problemy z hazardem. - Bujanka. Jesteś młody, zarabiasz pieniądze. Miałem swoje problemy w Warszawie, o których wiadomo. Mimo wszystko kochałem piłkę i zawsze byłem na treningu, gdzie walczyłem o swoje. Wiedziałem, że jestem dobrym piłkarzem, który musi zmienić pewne nawyki. Przygoda w Legii trwała tylko pół roku. Nie mogę zapisać jej do udanych, ale miałem tę możliwość zagrać w Legii - wyznał zawodnik w rozmowie z portalem "weszlo.com".

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien wrócić do reprezentacji?

I dodał: - Nikt nie był w stanie mnie powstrzymać. Przykra historia – dużo ludzi chciało mi pomóc, a ja sam sobie pomóc nie chciałem. Dlatego wyszło tak, a nie inaczej.

Na całe szczęście z czasem Kamil Grosicki zaczął się zachowywać zupełnie inaczej, co pozwoliło mu zrobić karierę także i w klubach zagranicznych. Obecnie skrzydłowy wrócił do Pogoni Szczecin i właśnie w jej barwach spróbuje jeszcze powalczyć o to, aby kiedyś otrzymać szansę ponownego występu z orzełkiem na piersi.

Wawrzyniak BARDZO OSTRO o SKANDALU w Albanii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze