Kibice Legii będą WŚCIEKLI. Ich zaprzyjaźniony klub bezczelnie OKRADZIONY

2020-04-05 13:34 PO
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 0:2
Autor: Elana Toruń / nadesłane Olimpia Elbląg - Elana Toruń 0:2

Nie dość, że finanse klubów piłkarskich rujnowane są przez pandemię koronawirusa, to jeden z zespołów został bezczelnie okradziony. Chodzi o Olimpię Elbląg, której kibice zaprzyjaźnieni są z fanami Legii Warszawa. Straty szacuje się na kilkadziesiąt tysięcy złotych! Zginął sprzęt treningowy, piłki, narzędzia do pielęgnacji boisk i wiele innych, cennych rzeczy.

Władze Olimpii Elbląg poinformowały o tym przykrym zdarzeniu w specjalnym oświadczeniu na Facebooku. „Drodzy Kibice. Jest to dla nas wszystkich trudny czas, w którym odbywamy społeczną kwarantannę, jednoczymy się w myśl lepszego jutra i stajemy się odpowiedzialni za dobro ogółu. Pamietajmy jednak o zabezpieczeniu i monitorowaniu swojego mienia, które znajduje się poza miejscem naszego zamieszkania” - tak zaczęto specjalne oświadczenie.

Ile kosztował Grzegorz Krychowiak? Wszystko jasne!

Władze drugoligowca przekazały swoim kibicom dokładne dane na temat strat, jakie klub poniósł w wyniku włamania.

Na przestrzeni kilku dni ktoś wykorzystał chwilę naszej nieuwagi i włamał się na teren ośrodka treningowego przy ul. Moniuszki 29. Straty materialne możemy policzyć w kilkudziesięciu tysiącach złotych. Straciliśmy sprzęt treningowy, piłki, narzędzia do pielęgnacji boisk i wiele innych, cennych rzeczy. Niech te zdarzenie będzie dla Was sygnałem do trzymania się na baczności. Zabezpieczajcie swoje domy, działki, ogrody, garaże oraz inne miejsca, bo jak widać złodzieje nie mają sumienia, nawet w obliczu panującej sytuacji epidemiologicznej” – czytamy na stronie klubu.

Piszczek przedłuży kontrakt! Powstrzymuje go tylko koronawirus