Kibole ŁKS-u i Widzewa łamali sobie SZCZĘKI i ręce. Krwawa jatka w centrum Łodzi [WIDEO]

2020-04-23 16:38 JWa
Ustawka kibiców Widzewa i ŁKS-u
Autor: Streamable Ustawka kibiców Widzewa i ŁKS-u

Do przerażających scen doszło w środę w jednym z łódzkich parków. Nieopodal Centralnego Szpitala Klinicznego sporty walki trenowali fani utożsamiający się z Widzewem. Informacja ta dotarła do ich rywali z ŁKS-u. Gdy przyjechali oni na miejsce, doszło do krwawego starcia między zwaśnionymi grupami. Najbardziej poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala z połamaną żuchwą.

Walka o wpływy między kibicami Widzewa Łódź a ŁKS-u trwa w mieście od lat. Policjanci nie ukrywają, że jedną z przyczyn konfliktu są wpływy narkotykowe. Przez długi czas większość Łodzi kontrolował w tym aspekcie Widzew. W ostatnim czasie sytuacja się zmieniła i urosły wpływy ŁKS-u. W środę, jak podał TVN24, mieszkańcy miasta byli świadkami kolejnej krwawej potyczki chuliganów. Odbyła się ona w jednym z miejskich parków, gdzie fani utożsamiający się z Widzewem zaczęli trenować sporty walki po zmniejszeniu obostrzeń z powodu pandemii koronawirusa.

Kiedy wróci PKO Ekstraklasa? Znamy WSZYSTKIE DATY i SZCZEGÓŁOWY PLAN! [TYLKO U NAS]

W pewnym momencie przy parku zatrzymał się biały bus, z którego wybiegli mężczyźni w kominiarkach ŁKS-u i zaprzyjaźnionego z nim Lecha Poznań. Po jakimś czasie z uniesionymi w geście triumfu rękami wrócili do pojazdu i odjechali. Niedaleko pojawił się mniejszy samochód, do którego pakowano poszkodowanych chuliganów Widzewa.

Były reprezentant popłynął podczas MELANŻU! Tak nawywijał, że zatrzymała go policja

Policja zatrzymała siedem osób podejrzanych o udział w bójce. Funkcjonariusze poszukują przywódcy kiboli ŁKS-u Wojciecha T. (ps. "Wojtas"). Z informacji TVN24 wynika, że najciężej poszkodowany w bójce ma złamaną żuchwę. U innych doszło do złamań szczęk i rąk.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 23 IV (goście: Broniarz, Szumowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze