Kim jest Patrycja Tuchlińska? Ta piękna 25-latka podbiła serce 73-letniego Józefa Wojciechowskiego

2020-09-22 12:52 JWa
Patrycja Tuchlińska
Autor: Instagram / patrycja.tuchlinska Patrycja Tuchlińska

Kim jest Patrycja Tuchlińska? Patrycja Tuchlińska SYLWETKA. Patrycja Tuchlińska partnerka Józefa Wojciechowskiego KIM JEST. Patrycja Tuchlińska to zdolna 25-latka, która kontynuuję naukę w szkole wyższej. Według najnowszych informacji, od jakiegoś czasu spotyka się z Józefem Wojciechowskim. 73-letni miliarder, były właściciel Polonii Warszawa, zawsze chętnie pokazywał się w otoczeniu młodych kobiet. Kim jest obecna towarzyszka Patrycja Tuchlińska?

Kim jest Patrycja Tuchlińska? Józef Wojciechowski DZIEWCZYNA. Patrycja Tuchlińska, ukochana Józefa Wojciechowskiego, SYLWETKA. Według informacji przekazanych przez portal kozaczek.pl Patrycja Tuchlińska z Józefem Wojciechowskim spotyka się od 2018 roku. 25-letnia Patrycja Tuchlińska jest kobietą o wielu pasjach. Jedną z największych pozostają podróże. Zdolna i piękna towarzyszka miliardera zwiedza cały świat. Na jej niezwykle popularnym profilu na Instagramie (14 tysięcy obserwujących) znajdziemy zdjęcia nie tylko z krajów europejskich, jak Monako, Francja, Chorwacja, lecz także egzotycznych, np. Mauritius. Nie jest jednak tak, że Patrycja Tuchlińska tylko jeździ po świecie w poszukiwaniu przygód i atrakcyjnych ujęć zdjęciowych.

73-letni MILIARDER Józef Wojciechowski poderwał GORĄCĄ 25-latkę! Mamy jej ODWAŻNE ZDJĘCIA

Eksperci MIAŻDŻĄ piłkarzy reprezentacji! Niektórzy mogą być WKURZENI | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Patrycja Tuchlińska SYLWETKA. Dziewczyna Józefa Wojciechowskiego Patrycja Tuchlińska ma 25 lat i wciąż studiuje. Już niedługo może zostać panią inżynier. Uczy się na Politechnice Wrocławskiej. Patrycja Tuchlińska uwielbia nietypowe środki lokomocji. Podczas gdy większość Polaków wybiera samochód, ona chętnie fotografuje się w prywatnym odrzutowcu czy helikopterze. Patrycja Tuchlińska towarzyszyła już Józefowi Wojciechowskiemu w miejscach publicznych, np. podczas organizowanych gal sportowych. Wyglądają na bardzo zgraną parę!

Józef Wojciechowski, któremu towarzyszy Patrycja Tuchlińska, ma 73 lata i jest jednym z najbogatszych Polaków. Jego majątek szacuje się w miliardach złotych. Na stałe zagościł w gronie najbogatszych Polaków magazynu "Forbes". Kibice piłkarscy znają go doskonale z czasów, gdy był właścicielem Polonii Warszawa. Chciał na nowo przywrócić blask ekipie z Konwiktorskiej, jednak zabrakło mu cierpliwości i pozbył się "Czarnych Koszul", które niedługo później ostatecznie upadły i dzisiaj walczą tylko na boiskach III ligi.

Najnowsze