Kolejne transfery w stolicy. To z nimi Legia Warszawa sięgnie po mistrzostwo?

2021-02-23 22:45 MaSz
Legia - Raków 2:0
Autor: CyfraSport Legia - Raków 2:0

To był pracowity dzień przy Łazienkowskiej. Oficjalnie władze mistrza Polski potwierdziły transfery dwóch nowych napastników do klubu. Ale to nie koniec zmian w ekipie lidera Ekstraklasy. Kadrę pożegnał jeden z piłkarzy, który był kluczowy w poprzednich sezonach.

Na finiszu okienka Legia dokonała czterech transferów. Teraz do zespołu dołączył duet napastników. Nazarij Rusyn został sprowadzony z Dynama Kijów. Ukrainiec do stołecznego klubu będzie wypożyczony do końca roku. Zagwarantowano sobie możliwość pierwokupu. Kolejnym graczem jest utalentowany Ernest Muci. Albańczyk występował w FK Tirana. Podpisał umowę na 4,5 roku. To z nim wiązane są duże nadzieje. Czy potwierdzi opinie na swój temat? - Powiedziano mi, że Legia to wielki klub i wielka szansa dla mnie - powiedział Albańczyk po podpisaniu kontraktu, którego wypowiedź czytamy na oficjalnej stronie Legii. - Obie strony rozmawiały ze sobą, negocjowały i dzięki temu teraz tu jestem, co na pewno bardzo mnie cieszy. Spełniło się jedno z moich marzeń i już nie mogę się doczekać, aby wyjść na boisko - wyznał nowy nabytek warszawskiej drużyny.

OGROMNY pech młodego kadrowicza. Wiemy ile Marcin Bułka będzie pauzował

Legia nie tylko sprowadziła piłkarzy, ale z jednym się właśnie rozstała. Jest nim Jose Kante. Reprezentant Gwinei rozwiązał umowę za porozumieniem stron. W poprzednim sezonie był ważną postacią ekipy z Łazienkowskiej i przyczynił się do odzyskania po rocznej przerwie mistrzostwa Polski.

Peter Hyballa dla "SE": Moi piłkarze muszą grać jak diabły [DUŻY WYWIAD]

Najnowsze