Marek Papszun

i

Autor: Cyfrasport Marek Papszun to najlepszy trener ubiegłego sezonu Ekstraklasy

Koniec sagi z Markiem Papszunem?! Trener Rakowa Częstochowa miał podjąć już decyzję, ważne doniesienia

2022-01-05 13:24

W ostatnich miesiącach nazwisko Marka Papszuna wielokrotnie przewijało się w mediach, a także dyskusjach. Szkoleniowiec Rakowa Częstochowa najpierw łączony był z przenosinami do Legii Warszawa, gdy Dariusz Mioduski stracił cierpliwość do Czesława Michniewicza, a później nazwisko Papszuna zaczęło pojawiać się w plotkach dotyczących objęcia reprezentacji Polski po Paulo Sousie. Wszystko wskazuje na to, że Warszawę można już oficjalnie skreślić z planów Marka Papszuna.

W ostatnich tygodniach bardzo dużo działo się w polskiej piłce, a zwolnienie Czesława Michniewicza z Legii Warszawa oraz porzucenie reprezentacji Polski przez Paulo Sousę, który przeniósł się do Flamengo sprawiły, że z pełną mocą ruszyły dwie karuzele nazwisk. Od samego początku na obu znajdował się Marek Papszun, który dzięki swojej pracy w Rakowie Częstochowa i kolejnym sukcesom, stał się łakomym kąskiem. Dariusz Mioduski niemalże naciskał na Papszuna, udzielając nawet specjalnego wywiadu, ale jak się okazuje, na nim to wszystko może się zdać. Jak donosi Maciej Wąsowski z portalu "Weszło", Marek Papszun postanowił odrzucić propozycję Legii Warszawa i nie zasiądzie na ławce trenerskiej mistrzów Polski. Wciąż nie wiadomo jednak, czy obecny szkoleniowiec ekipy z Częstochowy pozostanie w Rakowie, bowiem jego nazwisko wciąż jest łączone z pracą z reprezentacją Polski, a nowego selekcjonera mamy poznać dopiero 19 stycznia. 

Paulo Sousa przerzuca żelastwo jak wściekły! Były trener Polaków szpanuje przed nowymi kibicami, mamy wideo

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia

Marek Papszun rozchwytywany 

Marek Papszun trafił do Rakowa Częstochowa w 2016 roku, gdy w kwietniu objął pierwszą drużynę RKS-u, znajdującą się wtedy w II lidze. Trener przymierzany obecnie do objęcia reprezentacji Polski, do tej pory zasiadał na ławce częstochowskiej ekipy aż 224 razy, co w jest niezwykłym wręcz wyczynem, jak na polskie warunki. Władzom Rakowa oczywiście nie uśmiecha się pożegnanie z Markiem Papszunem i o ile nie zostanie on nowym trenerem Biało-czerwonych, najbardziej prawdopodobne wydaje się przedłużenie jego kontraktu z wicemistrzami Polski. 

Anna Lewandowska dostała burę za gorące zdjęcia z wakacji! Ostra reprymenda, poszło o Roberta

Sonda
Czy Marek Papszun poradziłby sobie w reprezentacji Polski?
Najnowsze