Korona Kielce - Pogoń Szczecin STREAM ONLINE NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Korona - Pogoń TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać mecz Korona - Pogoń w INTERNECIE?

2019-08-19 18:09 DaO
Michał Żyro, Jakub Żubrowski, Korona Kielce
Autor: Cyfra Sport Michał Żyro i Jakub Żubrowski

Korona Kielce - Pogoń Szczecin STREAM ONLINE NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa LIVE. Mecz Korona Kielce - Pogoń Szczecin TV na którym kanale? Gdzie oglądać mecz Korona Kielce - Pogoń Szczecin 19.08.2019 w INTERNECIE. Na zakończenie 5. kolejki PKO Ekstraklasy Korona Kielce postara się przełamać serię meczów bez zwycięstwa, a jednocześnie powstrzymać rozpędzoną Pogoń Szczecin. Mecz Korona Kielce - Pogoń Szczecin LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE ZA DRAMO.

Koronie Kielce w obecnych rozgrywkach wyszło tak naprawdę tylko jedno spotkanie. Zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego w 1. kolejce wygrał z Rakowem Częstochowa. Kolejne mecze w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Gino Lettieriego były słabe. Kielczanie na swoim koncie mają cztery punkty. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Cracovią i w poniedziałek będą chcieli przełamać fatalną serię.

A nie będzie o to łatwo. Do Kielc przyjeżdża rozpędzona Pogoń Szczecin. Zespół Kosty Runjaicia prezentuje się naprawdę dobrze, co widać po dorobku punktowym i pozycji w tabeli. Portowcy tylko w jednym spotkaniu stracili punkt. W Gliwicach zremisowali z Piastem. W innych meczach nie mieli sobie równych i jeśli wygrają z Koroną, zrównają się punktami z liderującym Śląskiem Wrocław.

Mecz Korona Kielce - Pogoń Szczecin odbędzie się 19 sierpnia. TRANSMISJA z meczu Korona Kielce - Pogoń Szczecin w TV NA ŻYWO na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze