Kupili zawodnika za... tonę kartofli! Szokujący transfer w polskiej lidze

2021-10-22 18:00
Piłka nożna
Autor: pixabay.com Piłka nożna

Świat piłki nożnej, w którym rządzą przede wszystkim pieniądze przyzwyczaił wielu kibiców do tego, że za zawodników z topu trzeba zapłacić ogromne pieniądze. Nie wszędzie jednak tak jest, o czym przekonaliśmy się za sprawą klubu Lubiatowianka Lubiatów. Ekipa występująca na co dzień w legnickiej A klasie zapłaciła za zawodnika... ziemniakami.

Na przestrzeni ostatnich lat kibice piłki nożnej byli świadkami wielu spektakularnych transferów, do których dochodziło za sprawą ogromnych pieniędzy. Dziś kwoty odstępnego na poziomie nawet 100 mln euro nie robią na nikim większego wrażenia, jednak okazuje się, że to, co naprawdę pasjonujące w futbolu, potrafi znajdować się o wiele niżej. 

Mariusz Pudzianowski zdjął spodnie i aż oczy wyszły nam z orbit! Jest się czym chwalić

Tym razem przekonaliśmy się o tym za sprawą klubu Lubiatowianka Lubiatów, który toczy swoje boje w legnickiej A klasie. Jak nietrudno się domyślić, ciężko w tym wypadku myśleć o milionach euro wyłożonych na zawodników, jednak ekipa z Lubiatowa pokazała, że kupując zawodnika można przy okazji zrobić coś dobrego. Klub pozyskał Dawida Ryby z klubu Czarni Golanka Dolna za tonę ziemniaków. Te nie zostały jednak dostarczone do klubu sprzedającego piłkarza, a do potrzebujących. 

Zamarliśmy po zobaczeniu, co stało się z oczami Justyny Żyły! Celebrytka wielu może napędzić stracha

Sonda
Czy Raków Częstochowa zostanie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?

W dniu wczorajszym nasz klub przekazał w formie darowizny tonę zmienmiaków na rzecz Domu Dziecka "Słoneczko" w Golance Dolnej. Taka była forma rozliczenia się za transfer Dawida Ryby z klubu Czarni Golanka Dolna i ustalenia z Prezesem w/w stowarzyszenia, który prywatnie jest ojcem Dawida i pracownikiem tego właśnie domu dziecka - poinformował klub z Dolnego Śląska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. 

Jan Tomaszewski jednoznacznie ocenił młodego bramkarza Legii. Ważna opinia legendy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze