Lech Poznań, Blanka

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express, AKPA Lech Poznań, Blanka

Ekstra...wizja

Lech Poznań reaguje na sukces Blanki na Eurowizji. Znakomita akcja! Jest reakcja kibiców

2023-05-12 12:58

To się nazywa prawdziwy Real Time Marketing. Ludzie odpowiadający za sprzedaż biletów i szeroko pojęty PR w Lechu Poznań spisali się bardzo dobrze. A skorzystają na tym młodzi kibice Kolejorza, którzy będą mogli wejść na mecz z Jagiellonią Białystok dzięki specjalnej promocji. Wszystko za sprawą... Blanki Stajkow i jej eurowizyjnego hitu.

Dla poznańskiego klubu będzie to pożegnanie z kibicami w sezonie 2022/2023. 27 maja o godz. 17.30 pierwszy gwizdek spotkania Lecha z Jagiellonią, spotkania 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kolejorz sprawił w tym sezonie wielką frajdę kibicom (nie tylko z Poznania), będąc długo w grze o półfinał Ligi Konferencji Europy. Mistrzostwa Polski klub z Bułgarskiej jednak nie obroni.

Mistrzowskiej fety nie będzie, ale jest za to obniżka cen biletów dla młodych kibiców. "Przypominamy że, dla transakcji zawierającej co najmniej cztery bilety w koszyku, przysługuje rabat 25%. Ten mecz jest więc kolejną okazją do zabrania swoich znajomych i pokazania im, jaka niezwykła atmosfera panuje przy Bułgarskiej." - czytamy komunikat na oficjalnej stronie klubu.

Aleksandar Vuković rozwiał wszelkie wątpliwości w sprawie swej przyszłości. „To nie jest temat, do którego trzeba by się w odnosić”

Lech trochę inaczej przedstawił sprawę w mediach społecznościowych. "Nie przychodź na #LPOJAG solo, solo. Co najmniej cztery bejba na jednej transakcji mają rabat 25%" - czytamy. "Solo, solo" to oczywiście niosąca się po głośnikach w wielu polskich domach i zakładach pracy piosenka Blanki Stajkow, która w dobrym stylu zaprezentowała się w Liverpoolu podczas półfinału Eurowizji.

Nazywana już przez wszystkich "Bejbą" piosenkarka awansowała do sobotniego finału, a Lechici zareagowali na trend, jakim stała się Blanka. W humorystyczny sposób zachęcili kibiców, by odwiedzili Bułgarską w ostatniej kolejce rozgrywek ligowych.

Mateusz Borek całkowicie się obnażył przed kamerą! Czuł się niewolnikiem, szczere wyznanie o pracy i pieniądzach

PKO Ekstraklasa Raport 08.05
Sonda
Obejrzysz Eurowizję 2023?
Najnowsze