Lechia - Arka. W derbach Trójmiasta zawsze grają do końca! Zobacz piękne gole [WIDEO]

2020-05-31 10:11 MaSz
Flavio Paixao - 100 goli w lidze
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Flavio Paixao - 100 goli w lidze

Piłkarska Ekstraklasa wznowiła rozgrywki. W niedzielnym hicie zobaczymy derby Trójmiasta. To prestiżowe starcie o prymat na Pomorzu. Kto potwierdzi dominację? Jedno jest pewne: nie zabraknie emocji, a piłkarze będą walczyć do końca. W poprzednich latach bramki padały w ostatnich minutach! Zobaczcie piękne trafienia z derbów Trójmiasta.

Niesamowity przebieg miało ostatnie spotkanie między tymi drużynami. Lechia Gdańsk prowadziła na wyjeździe już 2:0 (gole Flavio Paixao i Artur Sobiech), ale Arka Gdynia doprowadziła do wyrównania! Najpierw Michał Nalepa, a w doliczonym czasie punkt gospodarzom uratował Marko Vejinović. Portal PKO BP Ekstraklasa pokazał właśnie jak padały bramki w ostatnich minutach podczas derbów Trójmiasta. Jak będzie tym razem w Gdańsku?

Robert Lewandowski tylko temu zespołowi długo nie mógł strzelić gola. To wcale nie potęga!

Najskuteczniejszym graczem meczów derbowych jest Flavio Paixao. Portugalczyk strzelił siedem goli. Czy dziś dorzuci kolejne trafienia? - Jeśli Lechia myśli o grupie mistrzowskiej i europejskich pucharach to musi wygrywać. Typuję 2:0 dla Lechii, a jedną z bramek zapewne strzeli niezawodny w takich spotkaniach Flavio Paixao - mówi nam Sebastian Mila, były kapitan Lechii.

Były premier uratował legendę polskiej piłki przed kibolami Legii. Ci chcieli SPALIĆ mu dom

Trener Bogusław Kaczmarek dodał w rozmowie z naszym portalem: - Wydaje się, że bardziej punkty są potrzebne Arce na przetrwanie. Lechia może szukać tych punktów w innych spotkaniach, a przy potencjale, którym dysponuje stać ją na to, aby grać o pierwszą trójkę w Ekstraklasie. Wygrała Korona, więc przy ewentualnej porażce w derbach Trójmiasta sytuacja Arki robi się coraz trudniejsza - zauważa szkoleniowiec, który związany był z Lechią i Arką.

Krzysztof Piątek na DYWANIKU u trenera Bruno Labbadii. Polak dostał REPRYMENDĘ?

Najnowsze