Lechia - Cracovia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Lechia - Cracovia STREAM ONLINE LIVE Lechia - Cracovia TV Na jakim programie 8.05.2021

Łukasz Zwoliński, Lechia Gdańsk
Autor: Cyfrasport Łukasz Zwoliński, Lechia Gdańsk

Lechia - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Lechia - Cracovia STREAM ONLINE LIVE Lechia - Cracovia w TV Na jakim programie Lechia - Cracovia LIVE STREAM w INTERNECIE. W tym sezonie czwarte miejsce jest premiowane występami w europejskich pucharach. Kto zakończy rozgrywki na tej pozycji? W tym gronie jest Lechia, która podejmuje u siebie Cracovię. Czy podopieczni trenera Piotra Stokowca będą cieszyli się w wywalczenia przepustki do Europy? W poprzedniej kolejce Cracovia pokonała 1:0 Górnika Zabrze i w ten sposób zapewniła sobie utrzymanie w lidze na kolejny sezon. Gdzie oglądać Lechia - Cracovia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Lechia - Cracovia STREAM LIVE ONLINE.

Lechia - Cracovia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Lechia - Cracovia LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Piotr Stokowiec tak skomentował wygraną Lechii 3:1 z Wisłą Płock w poprzedniej kolejce. - Chciałem pogratulować moim zawodnikom, bo był to bardzo ważny i trudny mecz - powiedział opiekun gdańskiego klubu na konferencji prasowej, którego wypowiedź zacytowała oficjalna strona ekipy z Mazowsza. - Wisła Płock postawiła wysokie wymagania, grając chyba swój najlepszy mecz w sezonie, stąd skala trudności była naprawdę duża. Pokazaliśmy jednak charakter, a więc to, czego wymagam. Mimo że straciliśmy bramkę, a mecz różnie nam się układał, dążyliśmy do zwycięstwa i determinacją wróciliśmy do gry. Było to tym bardziej trudne tym bardziej, że ostatnio straciliśmy ważnego w ofensywie Łukasza Zwolińskiego, ale sobie z tym poradziliśmy. Powiedziałem ostatnio, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w walce o czwarte miejsce i to się potwierdziło. Lechia to drużyna z charakterem, dlatego liczę i wierzę w to, że uda nam się zrealizować cel. Dziś byliśmy świadkami emocjonującego pojedynku, a szkoda też kilku sytuacji m.in. Saiefa czy Paixao - to jest absolutnie do poprawy, bo wtedy nie byłoby takiej nerwówki. Najważniejsze było zwycięstwo i tego gratuluje zawodnikom - zaznaczył trener Piotr Stokowiec na witrynie Wisły Płock. Mecz Lechia - Cracovia w sobotę 8 maja o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Lechia - Cracovia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Lechia - Cracovia w TV

Mecz Lechia - Cracovia w 29. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 8 maja. Początek spotkania Lechia - Cracovia o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Lechia - Cracovia w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Lechia - Cracovia dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze