Legia pytała o znanego w Polsce piłkarza. Czy ten skrzydłowy trafi na Łazienkowską?

2020-08-05 0:06 Piotr Koźmiński
Dariusz Mioduski, Michał Karbownik
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Dariusz Mioduski, Michał Karbownik

Legia Warszawa nie ustaje w poszukiwaniu nowych piłkarzy. Po czterech konkretnych zakupach przyszedł czas na kolejny - skrzydłowego. Kto nim będzie? Jak się okazuje, jakiś czas temu na radarach warszawskiego klubu znalazł się dobrze znany w Polsce piłkarz. Potem sprawa ucichła, pozostaje jednak pytanie, czy temat nie wróci. Zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń...

Jak udało nam się dowiedzieć, jakiś czas temu Legia sondowała możliwość wypożyczenia z Brentford Joela Valencii. Ekwadorczyk jest doskonale znany w Polsce, ze świetnej gry w barwach Piasta Gliwice.

Valencia nie ma miejsca w podstawowym składzie Brentford, w tym sezonie Championship zagrał 19 meczów, w których strzelił 1 bramkę.

Legia Warszawa wciąż szuka wzmocnień. Co z utalentowanym Koreańczykiem? Czy są postępy w sprawie Kapustki?

Dziś jego klub walczył o awans do Premier League z Fulham, ale przegrał 1:2 (Valencia cały mecz spędził na ławce). W tym momencie, z tego co się orientujemy, Valencia nie jest przekonany do opuszczenia Wysp Brytyjskich. W klubie w najbliższym czasie dojdzie do podsumowań i dopiero po nich będzie wiadomo, co dalej z poszczególnymi piłkarzami. W tym z Joelem Valencią. Czy zatem temat powrotu do Polski może stać się znów aktualny?

Zbigniew Boniek NIEPOKOJĄCO WYCHUDZONY! To ZDJĘCIE zmartwiło kibiców!

Joel Valencia, koronawirus w Ekwadorze
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Joel Valencia, koronawirus w Ekwadorze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze