Legia Warszawa straciła bramkę z Motorem Lublin! Nieprawdopodobne, co za wtopa Legii, mamy nagranie!

2021-12-01 20:40
Motor Lublin
Autor: twitter.com/motorlublin

Legia Warszawa podchodziła do meczu z Motorem Lublin z pozycji niepodważalnego faworyta do zwycięstwa w spotkaniu. Niespodziewanie, to lublinianie objęli prowadzenie w meczu Pucharu Polski i mimo, że są dopiero ósmą drużyną w tabeli drugiej ligi, udowodnili, że Dawid nie jest bez szans w starciu z Goliatem.

Motor Lublin nie przystępował do meczu z Legią Warszawa jako faworyt, a mimo to pokazał wielką klasę mistrzom Polski! W 14. minucie podopieczni Marka Saganowskiego całkiem niespodziewanie objęli prowadzenie w meczu! Takich scen nie mógł się spodziewać dosłownie nikt!

Motor Lublin objął prowadzenie w meczu z Legią. Zła passa mistrzów Polski trwa

Wydawało się, że ostatnia wygrana w lidze przeciwko Jagiellonii Białystok będzie impulsem dla piłkarzy Legii Warszawa do poprawy gry. Niespodziewanie jednak, podopieczni Marka Gołębiewskiego stracili gola już niespełna po kwadransie gry na stadionie w Lublinie, a autorem trafienia okazał się Fidziukiewicz, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie. Piłkarze "Wojskowych" po stracie bramki próbowali wyrównać, a dobrą sytuację na 1:1 miał Pekhart, jednak reprezentant Czech nie wykorzystał dobrego dośrodkowania. Chwilę później mecz został przerwany przez race puszczone przez kibiców Motoru, które zakłóciły przebieg meczu stanowczo ograniczając widoczność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze