Motor Lublin

Autor: twitter.com/motorlublin

Legia Warszawa straciła bramkę z Motorem Lublin! Nieprawdopodobne, co za wtopa Legii, mamy nagranie!

2021-12-01 20:40

Legia Warszawa podchodziła do meczu z Motorem Lublin z pozycji niepodważalnego faworyta do zwycięstwa w spotkaniu. Niespodziewanie, to lublinianie objęli prowadzenie w meczu Pucharu Polski i mimo, że są dopiero ósmą drużyną w tabeli drugiej ligi, udowodnili, że Dawid nie jest bez szans w starciu z Goliatem.

Motor Lublin nie przystępował do meczu z Legią Warszawa jako faworyt, a mimo to pokazał wielką klasę mistrzom Polski! W 14. minucie podopieczni Marka Saganowskiego całkiem niespodziewanie objęli prowadzenie w meczu! Takich scen nie mógł się spodziewać dosłownie nikt!

Motor Lublin objął prowadzenie w meczu z Legią. Zła passa mistrzów Polski trwa

Wydawało się, że ostatnia wygrana w lidze przeciwko Jagiellonii Białystok będzie impulsem dla piłkarzy Legii Warszawa do poprawy gry. Niespodziewanie jednak, podopieczni Marka Gołębiewskiego stracili gola już niespełna po kwadransie gry na stadionie w Lublinie, a autorem trafienia okazał się Fidziukiewicz, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie. Piłkarze "Wojskowych" po stracie bramki próbowali wyrównać, a dobrą sytuację na 1:1 miał Pekhart, jednak reprezentant Czech nie wykorzystał dobrego dośrodkowania. Chwilę później mecz został przerwany przez race puszczone przez kibiców Motoru, które zakłóciły przebieg meczu stanowczo ograniczając widoczność.