Piłkarze ŁKS Łódź

Autor: Cyfrasport Piłkarze ŁKS Łódź

ŁKS Łódź - Raków Częstochowa: Koniec czarnej serii łodzian [WYNIK]

2020-07-14 22:45

Piłkarze ŁKS Łódź po dziesięciu meczach bez wygranej wywalczyli trzy punkty, pokonując u siebie Raków Częstochowa 3:2. To zwycięstwo na otarcie łez, ponieważ podopieczni Wojciecha Stawowego już jakiś czas temu stracili szanse na utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Drużyna z Częstochowy jeszcze nigdy nie wygrała przy al. Unii 2 w Łodzi.

- Mojej drużynie nie można odmówić chęci i ambicji. Musimy popracować nad sferą mentalną, aby drużyna uwierzyła w siebie. Bardzo w takiej pracy pomagają zwycięstwa. Cierpliwie będziemy na nie czekać w tym sezonie, a w przyszłym będą już one naszym obowiązkiem – mówił po ostatnim meczu z Arką Gdynia trener łodzian Wojciech Stawowy.

Legia Warszawa z wielkimi wzmocnieniami przed Ligą Mistrzów? [SUPER SPORT]

Kibice ŁKS Łódź czekali na ten moment od 4 marca 2020 roku, kiedy ich ulubieńcy cieszyli się ze zwycięstwa w meczu z Zagłębiem Lubin 3:2. Łodzianie w ostatnim meczu przed własną publicznością w tym sezonie wygrali z Rakowem Częstochowa 3:2. Pierwsza połowa na to nie wskazywała, ponieważ przegrywali 1:2. W drugich 45 minutach popis dał jednak Samu Corral, który strzelił dwa gole. Co ciekawe, to właśnie ten zawodnik otworzył wynik pokonując swojego bramkarza...

Kamil Jóźwiak na celowniku legendarnego klubu [SUPER SPORT]

Raków Częstochowa nigdy nie wygrał ligowego meczu na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego. Na ten moment jego bilans wynosi jeden remis i sześć porażek.