Lukas Podolski

i

Autor: Katarzyna Zaremba / SE Lukas Podolski

Lody Lukasa Podolskiego już w Lidlu. Ile kosztują lody "Poldiego"?

2021-07-12 13:22

Już od czterech lat Lukas Podolski sprzedaje swoje lody w Niemczech! Mistrz świata z 2014 roku prowadzi własną markę "Ice Cream United". Podolski pierwszą lodziarnię otworzył w Kolonii, a chętnych nie brakowało. Biznes może się kręcić także w Polsce. "Ice Cream United", czyli jego lody pojawiły się już w Lidlu. By skosztować przysmaku produkowanego przez "Poldiego" trzeba nieco zapłacić. Śmiało można powiedzieć, że ten rarytas nie należy do najtańszych. Ile kosztują lody Lukasa Podolskiego?

Lukas Podolski to nie tylko znakomity piłkarz, ale także świetny biznesmen. Nowy gracz Górnika Zabrze świetnie radził sobie w Niemczech, gdzie sprzedawał własne kebaby czy prowadził lodziarnie. Jego marka "Ice Cream United" była hitem! Niemcy chętnie ustawiali się w kolejkach, by skosztować produktów przygotowywanych przez markę mistrza świata. Teraz Lukas Podolski sprawił, że jego lodów spróbować mogą także Polacy! Lody "Poldiego" pojawiły się w poniedziałek 12 lipca w sklepach Lidla!

Zobacz także: Lukas Podolski strzelił pierwszego gola po przyjściu do Górnika! Stadion oszalał [WIDEO]

Ile kosztują lody Lukasa Podolskiego w Lidlu?

Lukas Podolski rozpoczął sprzedaż swoich lodów w Lidlu. Te są dostępne w różnych wariantach smakowych, a fani mogą przetestować ich aż pięć! Każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Lukas Podolski zadbał także o to, by lody miały w sobie nieco z prestiżowego charakteru. Pozytywne wrażenie robi oprawa. Pudełeczka wyglądają naprawdę okazale!

Wrażenie robi także... cena! Za półlitrowe opakowanie lodów Podolskiego trzeba zapłacić 14,99 zł! W podobnej cenie sprzedawane są inne marki lodów, ale w ich przypadku opakowania oferują najczęściej litr przysmaku. Dla przykładu 1,1 litra opakowania lodów "Grycan" kosztuje ok. 19 zł! O to, czy warto tyle zapłacić za "Ice Cream United" musicie sprawdzić sami.

Kim jest żona Lukasa Podolskiego, Monika Puchalska Podolski? Zobacz jej zdjęcia w galerii poniżej!

Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze

Zobacz także: Wyjątkowe wymagania Lukasa Podolskiego. Górnik Zabrze musiał TO spełnić

Lody Lukasa Podolskiego - jakie smaki?

  • czekolada
  • słony karmel
  • wanilia-ciasteczka
  • masło orzechowe
  • cytryna-mięta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze