Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski przerwał milczenie. Nie zamierza "mówić głupot i okłamywać ludzi", to sądzi o grze w Polsce

2022-05-04 17:02

Lukas Podolski postanowił udzielić wyjątkowo mocnej wypowiedzi. Mistrz świata z 2014 roku porozmawiał z dziennikarzami o swojej potencjalnej przyszłości w Górniku Zabrze i o tym, co sądzi o grze dla "Trójkolorowych". Były napastnik FC Koln i Bayernu Monachium podkreśla, że nie zamierza nikogo oszukiwać. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Lukas Podolski udzielił wyjątkowo mocnej wypowiedzi dla dziennikarzy po ostatniej kolejce Ekstraklasy. Niemiecki mistrz świata z 2014 roku powiedział, co sądzi o grze w Górniku Zabrze i jego aspiracjach walki o najwyższe cele w polskiej lidze. Jak mówi Podolski, nie można w tej kwestii nikogo oszukiwać i trzeba w końcu powiedzieć całą prawdę! Mocna wypowiedź niemieckiego piłkarza zdradza jego wszelkie poglądy.

Niewiarygodne, jak Mike Tyson wygląda na starość! Aż złapaliśmy się za głowy, legenda boksu fenomenalnie się trzyma

Lukas Podolski o grze w Górniku Zabrze. Padły mocne słowa

Jak uważa Podolski, rozmawianie o walce o najwyższe cele w Górniku Zabrze nie jest do końca uczciwe. Jak zauważa zawodnik, drużyna ze Śląska nie ma po prostu odpowiednich walorów piłkarskich, aby stawiać sobie takie cele.

-  Nie będę mówił jakiś głupot, że musimy o coś grać. Nie jesteśmy w stanie atakować i mówić, że gramy o coś. Może przy łucie szczęścia byłoby to możliwe. Przed sezonem mówić, że gramy o puchary, a potem wyjdzie z tego, że będzie gra o 10 miejsce czy o spadek, to tak nie można, bo nie można oszukiwać ludzi. Trzeba powiedzieć, jak u nas jest, jak to wygląda. Nie mówię, że jest bałagan czy źle, ale trzeba pokazać jak jest. W Niemczech jest tak samo, mój klub Kolonia czy inni mają taki budżet, żeby grać o środek tabeli, to tak jest i tak grają. My też nie powiemy, że w nowym sezonie gramy o mistrzostwo Polski. Jakbym to powiedział, to sam by pan w to nie uwierzył - przyznał Podolski w rozmowie z dziennikarzami.

Niewyobrażalne, z jakim traktowaniem Katarzyna Skowrońska spotkała się w Turcji! Dla wielu to uwłaczające, o wszystkim opowiedziała dopiero po latach

Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja Lukasa Podolskiego, przejdź do galerii poniżej.

Lukas Podolski o przyszłości w Górniku. Padły zagadkowe słowa

Jak mówi sam Podolski, jeszcze sam nie wie, gdzie będzie grał w następnym sezonie i czy będzie to Górnik Zabrze, ale na pewno nie zamierza kończyć kariery,

-  Nie ma jeszcze takiej decyzji. Jakby coś było, to pojawiłoby się coś w mediach. Nie wiemy dalej, w którą stronę w klubie to pójdzie, jak to ma wyglądać. Zobaczymy, jak się wszystko potoczy, jak to będzie wyglądało - powiedział Lukas Podolski.

ABY PRZECZYTAĆ DALSZĄ CZĘŚĆ ROZMOWY, PRZEJDŹ TUTAJ

Sonda
Czy Lukas Podolski zostanie w Górniku Zabrze?
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze