Lukas Podolski

i

Autor: East News Lukas Podolski

Lukas Podolski WRESZCIE trafi do Górnika Zabrze?! Transfer na wyciągnięcie ręki, na ten dzień kibice czekają od lat

2021-07-04 13:40

Lukas Podolski przez lata powtarzał, że nastąpi moment w jego karierze, gdy dołączy do Górnika Zabrze. Byłemu napastnikowi reprezentacji Niemiec do tej pory jednak się to nie udało, gdy wydawało się, że nadszedł już odpowiedni czas, Podolski wybierał inne oferty. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem fani ekipy z Roosevelta doczekają się wielkiego i długo wyczekiwanego transferu. Jak donosi Fabrizio Romano, Podolski negocjuje z Górnikiem warunki kontraktu.

Kibice Górnika Zabrze od lat żyją nadzieją, że kiedyś przejdzie im zobaczyć Lukasa Podolskiego, który wychodzi w biało-niebiesko-czerwonej koszulce na murawę stadionu przy ulicy Roosevelta. Były napastnik reprezentacji Niemiec zawsze, gdy jest pytany o to przez dziennikarzy utrzymuje, że karierę zakończy na Śląsku i wszystko wskazuje na to, że wreszcie nadszedł ten dzień. Jeszcze niedawno Podolski otrzymał ofertę od innego klubu z Ekstraklasy, jednak nie był nią zainteresowany. Od początku lipca napastnik pozostaje bez klubu, co stwarza idealne warunki dla Górnika, aby dojść do porozumienia z Lukasem Podolskim i już niebawem może się okazać, że mistrz świata z 2014 roku faktycznie może pojawić się w Zabrzu. 

Lukas Podolski negocjuje z Górnikiem

Fabrizio Romano, który zalicza się do grona najlepiej poinformowanych dziennikarzy sportowych na świecie podzielił się na Twitterze informacją, według której napastnik negocjuje warunki nowego kontraktu. - Lukas Podolski prowadzi zaawansowane rozmowy z Górnikiem Zabrze (...) Podolski otrzymał również oferty z Queretaro, Fortaleza, Turcji i Kataru. Górnik Zabrze czeka na jego ostateczną odpowiedź - poinformował dziennikarz.

Pod zdjęciem Lewandowskiego z córkami wybuchła wielka awantura! Kibicom puściły nerwy

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Sonda
Czy Lukas Podolski zagra kiedyś w barwach Górnika Zabrze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze