Lukas Podolski

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lukas Podolski

Przyszłość Podolskiego

Lukas Podolski wypowiedział się na temat swojej przyszłości! Były reprezentant Niemiec wskazuje na jeden aspekt, szczere wyznanie

2023-01-26 20:22

Lukas Podolski dotrzymał obietnicy i na koniec kariery postanowił wzmocnić Górnika Zabrze. Były reprezentant Niemiec występuje w barwach "Trójkolorowych" występuje od 2021 roku i od tamtej pory zaliczył 41 występów przy tym wpisując się 11 razy na listę strzelców. 37-latek wypowiedział się na temat swojej przyszłych występów w Ekstraklasie.

Lukas Podolski jeszcze w trakcie swojej świetności powtarzał wielokrotnie, że przed końcem kariery zamierza wzmocnić kadrę Górnika Zabrze. Latem 2021 roku były reprezentant Polski został zaprezentowany w barwach "Trójkolorowych", fani zabrzańskiego klubu byli bardzo zadowoleni, że tak doświadczony piłkarz zasili szeregi "Górników". Od tamtego czasu 37-latek wystąpił w 41 spotkaniach, w których wpisał się 11 razy na listę strzelców. W sezonie 2022/2023 były mistrz świata rozegrał 16 meczów strzelając cztery bramki i dokładając sześć asyst. Podczas wywiadu z portalem "Fourfourtwo.com" wypowiedział się na temat przyszłości.

Lukas Podolski wypowiedział się na temat przyszłości na murawie! Były reprezentant Niemiec wskazał, co może zdecydować

Dobrą rzeczą jest to, że mogę sam decydować. Jeśli będę głodny gry i czuł się dobrze, przedłużę kontrakt, więc zobaczymy, ale jeszcze nie wiem. Czuję się świetnie i nie miałem żadnych kontuzji. Jeśli mam problemy z kontuzjami lub widzę, jak zawodnicy wyprzedzają mnie na treningach i podczas meczów, lub jeśli nie mogę już tego znieść, wtedy mogę zdecydować: Ok, to koniec. Ale tak nie było i dlatego nadal gram. Nie zamierzam teraz podejmować żadnych decyzji. Nie wiem, co będzie po zakończeniu kariery. Nie rozpocząłem żadnych kursów trenerskich ani dyrektorskich. Mogę zdecydować, kiedy przestanę grać - przyznał Podolski.

Górnik Zabrze najbliższy mecz rozegra w poniedziałek (30.01), rywalem "Trójkolorowych" po przerwie będzie Cracovia. Na ten moment zabrzański klub zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 20 punktów.

Sonda
Czy Lukas Podolski zostanie na kolejny sezon w Górniku Zabrze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze