Patryk Kun

i

Autor: Cyfrasport Patryk Kun

Mocne słowa

Patryk Kun nie szukał wymówek. Obrońca Legii tak określił bolesną przegraną z Molde w Lidze Konferencji

2024-02-23 2:09

Legia zakończyła przygodę w Lidze Konferencji. Zakończyła ją w fatalnym stylu, bo przegrała u siebie w rewanżu z Molde 0:3 w 1/16 finału. W ten sposób odpadła z rozgrywek. Obrońca Legii Patryk Kun nie szukał wymówek, tak określił przegraną z Molde. "Bierzemy to na klatę".

Molde złapało wiatr w żagle

Mimo porażki 2:3 w pierwszym meczu liczono na to, że w rewanżu Legia podejmie rywalizację z Molde. Jednak nic z tego nie wyszło. Wicemistrz Polski musiał przełknąć gorzką pigułkę i przegrał na Łazienkowskiej 0:3. - Mieliśmy nadzieję, że odwrócimy losy tego dwumeczu - powiedział Patryk Kun, cytowany przez oficjalny portal Legii. - Wiedzieliśmy, że są mocni na początku spotkania. Byliśmy na to wyczuleni. Jednak szybko straciliśmy gola. Molde złapało wiatr w żagle - opisywał.

Radovan Pankov po blamażu z Molde. Mówi o wstydzie, wyczyszczeniu głów, zapowiada walkę o tytuł

Przegrana na Łazienkowskiej jest niedopuszczalna

Co zaważyło o ta bolesnej przegranej Legii w dwumeczu z Molde? W końcu warszawski zespół stracił sześć goli. - Nie ma co szukać wymówek - stwierdził Kun, cytowany przez klubowe media z Łazienkowskiej. - Nie będę wskazywał pojedynczych piłkarzy. Bierzemy to na klatę jako drużyna. Przegraliśmy na własnym stadionie, a to jest niedopuszczalne. Każdy z nas bierze za to odpowiedzialność. Musimy to dźwignąć - wyznał obrońca stołecznego klubu.

Kosta Runjaić wprost o klęsce Legii w Lidze Konferencji. Padły słowa o braku jakości, zasłużony awans Molde

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia Warszawa będzie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?
Prezes Legii Dariusz Mioduski: Nigdy nie myślałem o zwolnieniu Runjaicia
Listen on Spreaker.
Najnowsze