Piłkarz polskiego klubu USTAWIŁ MECZ? Padły poważne oskarżenia!

2020-12-02 22:17 mso
Paweł Cibicki
Autor: CyfraSport Paweł Cibicki

Każdy w życiu popełnia błędy, ale niektóre z nich potrafią zrujnować życie. Należy trzymać kciuki, by tak nie było w przypadku polskiego piłkarza Pogoni Szczecin. Paweł Cibicki jest oskarżany przez szwedzkie media o ustawienie spotkania, za co miał zgarnąć wielkie pieniądze. Piłkarz odpiera zarzuty za pośrednictwem swojego prawnika. Jaki finał będzie miała ta sprawa?

Na początku tego roku Pogoń Szczecin ściągnęła napastnika, który miał gwarantować wiele bramek w sezonie. Jak na razie, Paweł Cibicki zdecydowanie nie zachwyca. W 19 spotkaniach w barwach "Portowców" zdobył tylko trzy bramki, a w tej edycji PKO Ekstraklasy grał ogony tylko na początku sezonu. W czterech meczach zebrał 111 minut i przez niespełna dwie godziny do siatki nie trafił ani razu.

Teraz mogą czekać go niemałe problemy. I nie chodzi tylko o to, że nie znajduje miejsca w kadrze meczowej u Kosty Runjaicia. Snajper Pogoni został oskarżony przez szwedzkich dziennikarzy o rzekome ustawienie spotkania, za które zgarnąć miał ogromne pieniądze. Chodzi o wydarzenie z maja 2019 roku, gdy zobaczył żółtą kartkę.

Nowy trener Wisły Kraków! Peter Hyballa poprowadzi klub z Reymonta

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia

Jak podaje BT.se, miał dostać za to kwotę nawet... 300 tysięcy koron szwedzkich. W przeliczeniu na złotówki po dzisiejszym kursie to kwota około 13 tysięcy. Staffan Edlund, który pracuje w szwedzkiej jednostce antykorupcyjnej twierdzi, że Cibicki dostał pieniądze za obejrzenie kartonika niedługo po spotkaniu.

Portal Sverigeradio.se skontaktował się z prawnikiem zawodnika. Ten w imieniu sportowca zaprzeczył tym doniesieniom i nie chciał komentować szerzej sprawy.

Ligowy hit zakończył się WOJNĄ na boisku! Brutalny atak na sędziego [WIDEO]

Najnowsze