Paweł Wszołek

i

Autor: Cyfra Sport Paweł Wszołek

Złość gwiazdy Legii

Paweł Wszołek powiedział to wprost, wypowiedź pełna emocji. "Będąc piłkarzem, szczególnie Legii, trzeba mieć..." [WIDEO]

2024-03-03 1:42

Legia chce się bić o tytuł, ale w tym roku zawodzi i nie wykorzystuje potknięć konkurentów. W starciu z Pogonią liczyła na wygraną, ale dopisała tylko punkt, remisując 1:1 w hicie 23. kolejki ekstraklasy. To dla stołecznego klubu już trzeci remis w tym roku w lidze. Paweł Wszołek nie ukrywał irytacji tym wynikiem. Pozwolił sobie na wypowiedź pełną emocji.

Powielają te same błędy cały czas

To właśnie Paweł Wszołek na początku drugiej połowy strzelił gola dla Legii. Wykorzystał nieporozumienie w obronie Pogoni i świetne podanie od Josue. Pomocnik Legii posłał piłkę do siatki głową. Jednak po spotkaniu był rozdrażniony kolejną stratą punktów. - Dla mnie dzisiejszy mecz to porażka. Remis to dla nas porażka - powtórzył Wszołek w rozmowie w Canal+ Sport. - Szczególnie, że gramy u siebie. Co ja mogę powiedzieć? Te same błędy powielamy cały czas. Cokolwiek powiem, to i tak to będzie śmieszne. Nie chcę nikogo tłumaczyć. Każdy sam musi spojrzeć sobie w lustro szczerze mówiąc. Uważam, że gramy bardzo dobry mecz. I to wszyscy. I przydarzają nam się takie błędy. Nie chcę nikogo oceniać. Za dużo jest tego. Uważam, że będąc piłkarzem, szczególnie Legii Warszawa, trzeba mieć przede wszystkim jaja. I to wszystko, co mogę powiedzieć - dodał.

Tak Legia podarowała gola Pogoni, co za błąd! Bartosz Kapustka nie gryzł się w język, trafna diagnoza [WIDEO]

Był tak zdenerwowany, że...

W następnej kolejce przed Legią wyjazdowe starcie z Widzewem. - Ciężki to będzie mecz, ale będziemy dążyć do zwycięstwa - zapowiedział Wszołek w Canal+ Sport, który nie mógł przeboleć remisu z Pogonią. - Po prostu jestem tak zdenerwowany, że ciężko mi cokolwiek powiedzieć od siebie, żebym za dużo męskich słów... Wolę przemilczeć ten wywiad, szczerze mówiąc - dodał pomocnik Legii w rozmowie w Canal+ Sport.

Spadliśmy z krzesła po zobaczeniu scen przed meczem Legii z Pogonią. Show w Warszawie godne Super Bowl. Uczta dla zmysłów

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia Warszawa będzie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?
Prezes Legii Dariusz Mioduski: Nigdy nie myślałem o zwolnieniu Runjaicia
Najnowsze