Piast Gliwice - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Piast - Cracovia LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Piast - Cracovia w TV na jakim programie

2020-02-21 23:34 MaSz
Waldemar Fornalik, Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Waldemar Fornalik

Piast Gliwice - Cracovia TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Piast - Cracovia LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Piast - Cracovia w INTERNECIE. Pięć razy Cracovia sięgała po mistrzostwo Polski. Ostatni raz w 1948 roku. W tym sezonie "Pasy" nie odpuszczają Legii. Na razie krakowski zespół zajmuje pozycję wicelidera, ale czy w maju będzie się cieszył z mistrzostwa po 72 latach przerwy? Mecz Piast - Cracovia LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Piast - Cracovia w TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Piast Gliwice - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Cracovia znakomicie wystartowała w drugiej części sezonu. Zanotowała dwie wygrane i odrobiła dwa punkty straty do prowadzącej Legii. Teraz dyspozycję krakowian sprawdzi Piast. Czy aktualny mistrz Polski zatrzyma rozpędzony zespół trenera Michała Probierza? - Cracovia ma swój określony styl - ocenia rywala Waldemar Fornalik, trener gliwiczan w rozmowie z oficjalną stronę śląskiego klubu. - Gra w piłkę oraz konstruuje akcje, ale potrafi też skutecznie się bronić i płynnie przechodzić z defensywy do ofensywy. Przede wszystkim w tych aspektach musimy być dobrze przygotowani i zorganizowani - wylicza atuty krakowskiej drużyny i dodaje: - Siłą Cracovii jest zespół. Mówi się o Januszu Golu, o solidnych obrońcach, niezłych skrzydłowych. Są tacy zawodnicy jak Cornel Rapa, Sergiu Hanca, więc można wymieniać te atuty, ale należy wziąć pod uwagę Cracovię jako zgraną całość - komplementuje wicelidera Ekstraklasy.

Piast Gliwice - Cracovia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Piast - Cracovia w TV NA ŻYWO

Trener Michał Probierz docenia pracę Waldemara Fornalika z Piastem. - Zespoły Waldka zawsze bardzo dobrze grają - przyznał Probierz na konferencji prasowej przed spotkaniem w Gliwicach. - Cenię go jako trenera. Powtórzę to po raz kolejny: że to szkoleniowiec od którego bardzo dużo się nauczyłem. Mecze między nami zawsze zaskakują i są w nich różne sploty okoliczności. Mogę jeszcze raz pogratulować mu mistrzostwa Polski, bo to jest sztuka. Piast to zespół bardzo stabilny, który gra bardzo konsekwentnie i do bólu jest bardzo dobrze zorganizowany. Możemy się zastanawiać czy trener Fornalik zrobi zmiany po ostatnim meczu i przesunie Jorge Felixa do środka, a z przodu zostawi tylko Patryka Tuszyńskiego, czy wstawi do środka Tomka Jodłowca. To są znaki zapytania. Wróci Kirkeskov po pauzie. Nie ma co ukrywać to zespół, który dobrze wykonuje stałe fragmenty - podkreślił trener krakowskiej drużyny.

Mecz Piast Gliwice - Cracovia odbędzie się 22 lutego. TRANSMISJA z meczu Piast - Cracovia w TV NA ŻYWO na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20.