Piękna piłkarka

Seksowna piłkarka gwiazdą Turbokozaka. Dorota Hałatek dała prawdziwy popis, fani nie powstrzymali zachwytów

2023-03-13 11:45

Kobiecy futbol, także w Polsce, zyskuje fanów z roku na rok. Na mecze reprezentacji pań przychodzi coraz więcej kibiców. Spotkania kobiecej ekstraklasy także interesują kolejnych fanów. Dorota Hałatek to jedna z gwiazd ekipy Czarnych Sosnowiec. Pojawiła się w najnowszym odcinku programu Turbokozak. Na antenie Canal+ Sport walczyła z trudnymi wyzwaniami. I poszło jej naprawdę dobrze!

Dorota Hałatek swój sportowy talent pokazywała już podczas turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". 21-latka zmagała się z problemami zdrowotnymi. – Czuję się coraz lepiej, stopniowo zwiększam obciążenia, jednak powrót do pełnej dyspozycji jeszcze trochę zajmie - mówiła jeszcze niedawno cytowana przez KobiecyFutbol.pl. Na szczęście Dorota Hałatek wróciła już do gry i pokazała swoje umiejętności w Canal+ Sport.

Oni stanęli w obronie Jana Pawła II. Kibice Legii Warszawa zabrali głos po reportażu TVN-u, jednoznaczne stanowisko

Dorota Hałatek pokazała niesamowite umiejętności w Turbokozaku

Polska piłkarka poradziła sobie naprawdę dobrze na boisku i awansowała wysoko w rankingu tego sezonu programu. Dorota Hałatek wskoczyła na 10. miejsce, zaskakując nie tylko kibiców. Zachwytów nad jej występem nie brakowało chociażby na Twitterze.

- O i to jest Turbokozak, a nie jacyś kopacze z ekstraklasy! - napisał jeden z kibiców. - Ech, jakby tak pozamiatała z połowę ligowych piłkarzyków. Trzymam kciuki - dodawał kolejny z fanów.

Hiszpanie nie mieli litości dla Lewandowskiego. Boleśnie ocenili Polaka, wytknęli mu jedno

Dorota Hałatek została zaproszona do Turbokozaka z okazji Dnia Kobiet. Ile punktów zgromadziła? Zdobyła 275 punktów, wyprzedzając Patryka Kuna czy Mateusza Łęgowskiego. Tylko dwa oczka więcej zgarnął Marc Gual.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze