Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Stanowcza reakcja w sprawie Kamila Grosickiego. Klarowna wypowiedź o jego przyszłości, to koniec wątpliwości?

2022-07-04 10:49

Kamil Grosicki zanotował świetny powrót do PKO Ekstraklasy i był motorem napędowym Pogoni Szczecin. Skrzydłowy wrócił również do reprezentacji, co było jego nadrzędnym celem. Teraz pojawiły się informacje, że Grosicki mógłby zmienić klub latem i odejść z zespołu "Portowców". Agent Grosickiego zareagował na te doniesienia i była to reakcja stanowcza.

Kamil Grosicki po wielu latach wojaży po zagranicznych klubach, spełnieniu marzeń o występie w Premier League, zdecydował się na powrót do PKO Ekstraklasy. Już w trakcie poprzedniego sezonu skrzydłowy dołączył do Pogoni Szczecin, a więc do zespołu, w którym wypłynął na szerokie wody. I bardzo szybko okazało się, że na transferze skorzystały obie strony.

Nie uwierzycie, gdzie syn zabrał Czesława Michniewicza. Istne szaleństwo, zdjęcie selekcjonera mówi wszystko

Grosicki odejdzie z Pogoni? Jest klarowny komentarz

Bo Grosicki prezentował się w barwach "Portowców" z bardzo dobrej strony, co zaowocowało powrotem do reprezentacji Polski. To był cel nadrzędny dla Grosickiego, który występy w kadrze zawsze traktował bardzo poważnie. Ale skorzystała również Pogoń, bo "TurboGrosik" notował bardzo dobre liczby i napędzał zespół.

Niemcy będą musieli wydać wielkie miliony na Polaka? Padły konkretne kwoty. Szymański bliski przeprowadzki

Dlatego też pojawiły się plotki o potencjalnym transferze Grosickiego. Kibice doskonale znają historie z poprzednich okienek transferowych, kiedy to zawodnik w ostatniej chwili decydował się na zmianę drużyny. Mateusz Borek poinformował, że zimą Grosickiego chciało Lorient, a teraz zainteresowane są nim kluby ze Stanów Zjednoczonych.

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien zostać w Pogoni Szczecin?

Wymowne słowa o przyszłości Grosickiego

Agent piłkarza, Daniel Kaniewski cytowany przez portal SportoweFakty WP dość jasno wypowiedział się na ten temat. - Nie chcemy w ogóle rozmawiać na ten temat - stwierdził piłkarski menedżer. Dodał jednocześnie, że zainteresowanie Grosickim nie jest niczym zaskakującym i że tradycją jest, że wokół zawodnika dzieje się dużo.

- Nie dziwi nas, że w każdym oknie dużo się wokół niego dzieje. Grosicki to elektryzujące nazwisko, grał w Ligue 1 i Premier League, dawał tam sobie radę - powiedział. Kaniewski stwierdził także, że Grosicki wie, jak dużo musi włożyć wysiłku, aby pojechać na mundial. - Kamil zdaje sobie sprawę, że musi mocno pracować i przygotowywać się do walki o mundial. Dla niego i innych zawodników w kadrze może to być ostatnia duża impreza i zdaje sobie z tego sprawę - ocenił.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze