John van den Brom

i

Autor: Cyfra Sport John van den Brom

Echa hitu ekstraklasy

Tak John van den Brom ocenił mecz z Legią. "Jesteśmy w stanie..."

2022-10-02 13:33

Wprawdzie Lech dominował, stwarzał okazje bramkowe, ale żadnej z nich nie zamienił na gola. W efekcie mistrzowie Polski zremisowali bezbramkowo z Legią Warszawa w hicie 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tak trener John van den Brom ocenił to spotkanie.

Trener John van den Brom jak i jego podopieczni mają prawo odczuwać niedosyt po spotkaniu z Legią. Mimo przewagi nie udało im się pokonać bramkarza Kacpra Tobiasza. W dodatku w końcówce grali w przewadze po tym, jak Artur Jędrzejczyk został ukarany czerwoną kartką. - Uważam, że zasługiwaliśmy na więcej - powiedział holenderski szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną stronę Lecha. - Jeśli zastanowić się dobrze, to trudno przypomnieć sobie jakiś celny strzał oddany przez naszych przeciwników. Byliśmy bez wątpienia lepsi od przeciwnika, ale to nie był ten nasz najwyższy poziom. Jesteśmy w stanie zaakceptować stratę tych dwóch punktów z tego powodu, że możemy kontynuować ten nasz styl gry, możemy grać na tym poziomie lub jeszcze lepszym - tłumaczył.

Mają kim zastąpić Amarala

Zmartwieniem dla Holendra jest kontuzja Joao Amarala. Portugalczyk opuścił boisko w drugiej połowie. Pod znakiem zapytania stoi jego występ w Lidze Konferencji. - Amaral doznał urazu. możliwe że nie będzie go z nami w czwartek, ale mamy inne opcje. Mamy kim go zastąpić - stwierdził trener Van den Brom, cytowany przez klubowe media.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze