Cezary Miszta

i

Autor: Cyfrasport Bramkarz Legii Cezary Miszta w meczu z Rakowem doznał złamania nosa

Nowa pasja zawodnika

Tak trenuje bramkarz Legii Warszawa. To tam wybrał się ostatnio Cezary Miszta

2023-01-01 12:00

Na co dzień łapie piłkę po strzałach rywali. Jednak okazuje się, że bramkarz Legii Cezary Miszta nie tylko żyje futbolem, ale ma inne sportowe pasje. Ostatnio rękawice bramkarskie zamienił na bokserskie. Rezerwowy golkiper warszawskiego zespołu poznawał sekrety sztuk walk.

Ostatnio piłkarze Legii w ramach treningu mieli ćwiczenia bokserskie. Zajęcia odbyły się w Legia Fight Club pod okiem klubowej legendy - Krzysztofa Kosedowskiego, medalisty igrzysk olimpijskich. - Jest tu jakiś cwaniak? Dziękuje za mały wycisk Trenerze! - taki wpis ze zdjęciem z bokserskim mistrzem zamieścił wtedy Miszta.

Zawodnicy mogli wtedy także sprawdzić się w ringu między sobą. Doszło do kilku ciekawych starć. Okazało się, że piłkarze dobrze sobie radzą na tym polu i niektórzy z nich posiadają niezłe umiejętności. Przy okazji wyszło, że wcześniej lekcję boksu pobierał m.in. pomocnik Bartosz Slisz.

Wychodzi na to, że ta forma zajęć przypadła legionistom. Jest w tym gronie Cezary Miszta. Już w trakcie zajęć bokserskich w klubie doświadczony pomocnik Robert Pich żartował, że mocno ucierpiał po rywalizacji z młodym golkiperem. Teraz Miszta wybrał się do studia treningu personalnego Team Fit Pro, które prowadzi Krzysztof Pucyk junior. 

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
Najnowsze