wielu będzie w szoku

To, co pokazał Lukas Podolski u wielu wywoła olbrzymi szok! Po tych informacjach musiał zareagować natychmiast

2023-07-04 13:04

Podczas swojej długiej i bez dwóch zdań barwnej kariery, Lukas Podolski miał okazję grać dla wielu świetnych klubów. Gwiazdor Górnika Zabrze oprócz gry m.in. dla FC Koeln, Bayernu Monachium, Interu Mediolan i Arsenalu, w przeszłości zaliczył również epizod w lidze japońskiej. Nic więc dziwnego, że gdy Andres Iniesta postanowił poinformował, że opuszcza klub Vissel Kobe, Podolski poczuł się w obowiązku podziękować mu za wspólną grę. Wiele osób może bowiem nie wiedzieć, że w latach 2018-2020 Podolski oraz Iniesta dzielili szatnię japońskiego klubu.

Lukas Podolski pomimo upływu lat nadal nie myśli o tym, aby zakończyć sportową karierę. Gwiazdor Górnika Zabrze, a przy okazji jeden z najważniejszych zawodników w całej PKO Ekstraklasie, w czasie swojej długiej przygody z piłką miał okazję grać dla wielu wspaniałych klubów i oczywiście dzielić szatnię z wieloma największymi gwiazdami światowego futbolu. Nic więc dziwnego, że kiedy Andres Iniesta ogłosił, że opuszcza szeregi Vissel Kobe, Lukas Podolski zareagował natychmiast i zwrócił się do legendy Barcelony. 

Po usłyszeniu tych informacji, Lukas Podolski musiał błyskawicznie zareagować. Po tym, co pokazał gwiazdor Górnika, wielu kibiców będzie w szoku

O ile większość kibiców z pewnością zdaje sobie sprawę z faktu, że Lukas Podolski w czasie swojej kariery grał m.in. dla FC Koeln, Bayernu Monachium, Arsenalu oraz Interu Mediolan, to z pewnością spora część fanów mogła nie odnotować faktu, że pomiędzy przygodą w Galatasaray i Antalyasporze, Lukas Podolski przez 3 lata grał w lidze japońskiej, właśnie w drużynie Vissel Kobe, gdzie dzielił szatni m.in. z Andresem Iniestą. Kiedy więc dowiedział się o tym, że Hiszpan odchodzi z klubu, postanowił mu podziękować za wspólną grę. Zobaczcie, jak Lukas Podolski żegnał Andresa Iniestę, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Lukas Podolski jest najwybitniejszym piłkarzem w historii Ekstraklasy?
Najnowsze