Tychy - Puszcza TV TRANSMISJA NA ŻYWO Tychy - Puszcza STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Tychy - Puszcza LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-07-11 0:11 MaSz
GKS Tychy stadion
Autor: East News Stadion GKS-u Tychy

GKS Tychy - Puszcza Niepołomice STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Tychy - Puszcza TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Tychy - Puszcza w TV Na jakim programie mecz Tychy - Puszcza STREAM LIVE w INTERNECIE. To kluczowe starcie dla obu klubów. W przypadku wygranej GKS Tychy zadomowi się w grupie drużyn, które będą miał okazję powalczyć w barażach o Ekstraklasę. Jeśli zwycięży Puszcza to w ten sposób zrówna się punktami z gospodarzami i też będzie miała szansę na występ w fazie pucharowej. Ostatnio zespół trenera Tomasza Tułacza dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych. GKS Tychy może pochwalić się serią pięciu meczów bez porażki. Gdzie obejrzeć Tychy - Puszcza TV NA ŻYWO Na którym kanale Tychy - Puszcza LIVE STREAM ONLINE.

Tychy - Puszcza STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Tychy - Puszcza TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Jak wypadnie Puszcza w starciu ze śląskim klubem? Trener Tomasz Tułacz tym razem będzie musiał sobie poradzić w ataku bez Jewhena Radionowa, które jest kontuzjowany. Wypadł także Marcin Orłowski, który będzie pauzował za kartki. W poprzedniej kolejce Puszcza pokonała na wyjeździe walczącą o Ekstraklasę Wartę Poznań. W spotkaniu rozegranym w Grodzisku Wielkopolski pierwszą bramkę dla gości zdobył Marcin Stefanik, który wykorzystał rzut karny. - Sekretem naszego sukcesu jest drużyna - powiedział Marcin Stefanik, piłkarz Puszczy po meczu z Wartą w rozmowie z Polsatem Sport. - Każdy daje z siebie 100 procent. Jest dużo determinacji, dużo zdrowia zostawiamy na boisku. Jest bardzo dobra organizacja gry przez co jest nam bardzo ciężko strzelić gola. To przekłada się na to, że zdobywamy dużo punktów. (...) W Tychach trzeba zostawić dużo zdrowia, grać o komplet punktów. Nie zadowalamy się tym co mamy. Patrzymy do przodu. Chcemy zdobyć jak najwięcej punktów i być jak najwyżej w tabeli. Wtedy po zakończeniu sezonu będziemy mogli sobie usiąść i powiedzieć o robocie, którą zrobiliśmy - analizował gracz Puszczy przed kamerą Polsatu Sport.

Tychy - Puszcza TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz GKS Tychy - Puszcza Niepołomice w 31. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 11 lipca. Początek spotkania GKS Tychy - Puszcza Niepołomice o godzinie 15.10. Transmisja z meczu GKS Tychy - Puszcza Niepołomice odbędzie się w Polsat Sport. Stream online z meczu GKS Tychy - Puszcza Niepołomice dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze