Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

Typy i kursy. Podrażniony Lech rozprawi się z Jagiellonią? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-17 19:09

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy i kursy. Lech Poznań po wznowieniu rozgrywek w 2022 roku gra mocno chimerycznie, nadspodziewanie często gubiąc punkty. Przeciętne wyniki sprawiły, że „Kolejorz” spadł na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Jedno jest pewne – w Poznaniu taka lokata nikogo nie satysfakcjonuje. Piłkarze ze stolicy Wielkopolski celują w mistrzostwo kraju i postarają się udowodnić to już w najbliższa sobotę, gdy przy ul. Bułgarskiej zamelduje się Jagiellonia Białystok. Czy zdaniem TOTALbet podopieczni Macieja Skorży tym razem sięgną po komplet punktów? Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy bukmacherskie.

Jeszcze przed wznowieniem rozgrywek w bieżącym roku wydawało się, że „Kolejorz” ma otwartą drogę do mistrzostwa Polski. Na wiosnę podopieczni Macieja Skorży jednak rozczarowują. Rzecz jasna zdarzają im się mecze, w których grają na miarę swojego potencjału – jak w meczach z Termaliką (5:0) czy Pogonią Szczecin (3:0). Od drużyny celującej w tytuł trzeba jednak oczekiwać dorobku pokaźniejszego niż siedem „oczek” zdobytych w sześciu spotkaniach. Takie wyniki spowodowały, że zespół ze stolicy Wielkopolski nie tylko roztrwonił czteropunktową przewagę nad Pogonią, ale dał się wyprzedzić także Rakowowi Częstochowa, który od poniedziałku zasiada na fotelu lidera. Podopieczni Marka Papszuna – także w sobotę – zmierzą się jednak z powoli odradzającą się Legią, ich zwycięstwo nie jest zatem wcale pewne. To z kolei stanowi szansę dla poznaniaków, w przypadku zwycięstwa nad Jagiellonią Lech ponownie zrówna się bowiem punktami z częstochowskim klubem. Warunek jest jeden – przeciwko zespołowi z Podlasia trzeba podnieść z murawy komplet punktów. Bukmacherzy z TOTALbet przewidują jednak, że „Kolejorz” nie powinien mieć z tym większych problemów.

Jan Tomaszewski: Trzeba wykluczyć Rosjan z każdej dyscypliny! | Futbologia

Tym bardziej, że drużyna z Białegostoku także rozczarowuje. Zmiana szkoleniowca – Ireneusza Mamrota zastąpił Piotr Nowak – miała poprawić grę oraz wyniki osiągane przez Podlasian, ale te jak na razie są dalekie od oczekiwań. „Jaga” pod wodzą nowego trenera wygrała dotychczas tylko raz, pokonując w Zabrzu Górnik (2:1). Oprócz tego białostoczanie zanotowali jednak trzy remisy, a ponadto przegrali spotkania przeciwko Termalice (1:2) oraz Wisłą Płock (0:1). Choć sytuacja wciąż nie jest jeszcze dramatyczna, podopieczni Nowaka muszą mieć się na baczności. Przewaga sześciu punktów nad strefą spadkową wydaje się bezpieczna, przy takiej dyspozycji jak do tej pory szybko może ona jednak stopnieć. Co więcej, w najbliższej serii gier PKO BP Ekstraklasy o punkty także nie będzie łatwo, Jagiellonia uda się bowiem do Poznania na mecz z Lechem, jednym z kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski. Trudne położenie białostoczan zdają się dostrzegać także bukmacherzy z TOTALbet, którzy za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo gości płacą aż 7.80 zł. Dla porównania, triumf „Kolejorza” wyceniono na 1.38 zł.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Lech – 1.38                        remis – 4.80                      Jagiellonia – 7.80

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.10                          1/2 – 1.18                          X/2 – 2.90

  • Lech strzeli gola:

tak – 1.09                          nie – 6.20

  • Jagiellonnia strzeli gola:

tak – 1.80                          nie – 1.92

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 10.00                         powyżej 0.5 – 1.03

poniżej 1.5 – 3.95                           powyżej 1.5 – 1.23

poniżej 2.5 – 2.05                           powyżej 2.5 – 1.72

poniżej 3.5 – 1.40                           powyżej 3.5 – 2.80

poniżej 4.5 – 1.15                           powyżej 4.5 – 5.00

poniżej 5.5 – 1.04                           powyżej 5.5 – 10.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok dostępna jest W TYM MIEJSCU

Sonda
Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski w sezonie 2021/2022?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze