Zagłębie - Cracovia TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Zagłębie - Cracovia STREAM ONLINE LIVE Zagłębie - Cracovia w TV TRANSMISJA Na jakim programie 20.09.2020

2020-09-20 14:14 PFK
Cracovia, Mateusz Wdowiak
Autor: Cyfra Sport W akcji piłkarz Cracovii Mateusz Wdowiak

Zagłębie Lubin - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Zagłębie - Cracovia STREAM ONLINE LIVE Zagłębie - Cracovia w TV Na jakim programie Zagłębie - Cracovia LIVE STREAM w INTERNECIE. W poprzednim sezonie Zagłębie Lubin rywalizowało w rundzie finałowej w grupie spadkowej. Obecne rozgrywki podopieczni Martina Seveli rozpoczęli obiecująco, bo wygrali dwa mecze na starcie ligi. Jednak w poprzedniej kolejce przegrali 1:2 na wyjeździe z Rakowem Częstochowa, który wyrasta na rewelację ligi. Cz teraz Zagłębie pokona Cracovię, która zajmuje ostatnie miejsce, bo zaczęła sezon z pięcioma minusowymi punktami? Gdzie oglądać Zagłębie - Cracovia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Zagłębie - Cracovia STREAM LIVE ONLINE.

Zagłębie - Cracovia oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Zagłębie - Cracovia LIVE STREAM w INTERNECIE. W meczu z Rakowem Częstochowa bramkę dla Zagłębia zdobył Rok Sirk. To była akcja słoweńskieigo duetu, bo gola wypracował jego rodak Sasa Zivec. - To był dla nas bardzo trudny mecz - podsumował występ w Bełchatowie Rok Sirk w rozmowie z oficjalną stroną Zagłębia. - Widzieliśmy jakie są atuty Rakowa i nie potrafiliśmy tego zatrzymać. Pokazała to już pierwsza akcja, kiedy straciliśmy gola po strzale głową. Słabo rozpoczynaliśmy obie połowy i zdecydowanie za szybko traciliśmy bramki. Udało nam się zdobyć gola kontaktowego i wciąż dążyliśmy do wyrównania. Staraliśmy się stwarzać sytuacje i myślę, że przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz zremisować - nie mógł odżałować słoweński napastnik, który liczy. że na sukces z Cracovią. To będzie dla Zagłębia spotkanie numer 1000 w historii występów drużyny na najwyższym szczeblu. - Jestem pewny, że będziemy dobrze przygotowani. Musimy być w dobrej dyspozycji zarówno taktycznej jak i fizycznej. To spotkanie będzie również bardzo ważne dla kibiców, więc chcemy zdobyć komplet punktów również dla nich - stwierdził Rok Sirk w rozmowie z oficjalną stroną Zagłębia.

Zagłębie - Cracovia TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Zagłębie - Cracovia

Zagłębie - Cracovia STREAM ONLINE LIVE. W poprzednim sezonie Cracovia zdobyła pierwszy w historii klubu Puchar Polski. Rozgrywki rozpoczęła z pięcioma minusowymi punktami, ale już po trzech kolejkach w dorobku ma zero punktów i jest na ostatnim miejscu. - Od samego początku wiedzieliśmy, że mamy minusowe punkty - rozpoczął konferencję trener Michał Probierz. - Często są złośliwości, że jesteśmy na ostatni miejscu, ale niektórzy zapominają, że mamy minusowe punkty. Mamy swoje problemy i wiemy o tym. Chcemy jak najszybciej odrobić i jak najszybciej spróbować włączyć się do walki o górną tabelę. Musimy zdawać sobie sprawę, że w tym sezonie jest o siedem kolejek mniej czyli 21 punktów do zdobycia, a zatem mniej szans, aby dołączyć do tych zespołów z góry tabeli. Dlatego w każdym meczu musimy być skoncentrowani. Szkoda szczególnie meczu w Bielsku. Ze Stalą Mielec akurat uratowaliśmy punkt - analizował sytuację szkoleniowiec krakowskiego klubu.

Zagłębie - Cracovia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Zagłębie - Cracovia

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia w 4. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 20 września. Początek spotkania Zagłębie Lubin - Cracovia o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Zagłębie Lubin - Cracovia w tVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Zagłębie Lubin - Cracovia dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze