Milik pod piękną opieką

i

Autor: PAPS Milik pod piękną opieką

Arkadiusz Milik oddaje kule SEKSOWNEJ dziewczynie i wsiada za kierownicę SUPERFURY. Co za figura ukochanej, WOW! [ZDJĘCIA]

2021-07-05 17:04

Tak to można wracać do zdrowia! Arkadiusz Milik (27 l.) pod opieką ukochanej dochodzi do siebie po kontuzji kolana, która wykluczyła go z udziału z Euro 2020. Napastnik Olympique Marsylia musi poruszać się o kulach, ale mamy nadzieję, że niebawem znów zobaczymy go na boisku. Piłkarzem opiekuje się modelka i influencerka Agata Sieramska, która ostatnio przyjechała po piłkarza luksusowym mercedesem. Sądzicie, że Arkadiusz Milik i Agata Sieramska pasują do siebie?

Arkadiusz Milik miał być jedną ze strzelb Paulo Sousy na Euro 2020, ale tuż przed startem turnieju doznał kontuzji, która nie dość, że wykluczyła go z wyjazdu na mistrzostwa, to ciągnie się za nim do dziś. Milik musi poruszać się o kulach, ponieważ kolano wciąż nie wróciło do stanu sprzed urazu. Minie z pewnością jeszcze kilka tygodni, zanim Arkadiusz Milik wróci do takiej dyspozycji, do jakiej nas przyzwyczaił. Na szczęście w czasie rekonwalescencji ma piękne wsparcie. Nowa dziewczyna, modelka i influencerka Agata Sieramska, przyjechała po niego luksusowym mercedesem, pomogła mu wsiąść do auta, a potem zabrała i schowała kule. W oczy rzuca się doskonała sylwetka partnerki Milika, przechodnie musieli zachwycać się jej nienaganną figurą. Arkadiusz Milik również dba jednak o piękną modelką. Piłkarz siadł za kierownicą i zawiózł ukochaną do SPA. Ach, jak oni się kochają!

Nagelsmann traktuje Lewandowskiego lepiej niż Niemców. Specjalne przywileje

Kim jest Agata Sieramska? Piękna modelka to znana influencerka o pseudonimie Agatycze, na Instagramie obserwuje ją blisko 80 tysięcy fanów. Na co dzień Agata próbuje zmobilizować swoich obserwujących do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Może w przyszłości będzie dla Polek takim wzorem, jakim jest Anna Lewandowska? Milik wcześniej był związany z Jessicą Ziółek, której nawet się oświadczył. Wszyscy myśleli, że zbliża się ślub, aż tu nagle gruchnęła inna informacja. Od początku tego roku wróbelki coraz głośniej ćwierkały najpierw o kryzysie w związku, a potem o rozstaniu pary. Teraz nikt już nie ma co do tego wątpliwości.

Anna Lewandowska zdradziła całą prawdę na temat swojego wyglądu! To wyznanie może wielu zaskoczyć

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Sonda
Czy Arkadiusz Milik i Agata Sieramska do siebie pasują?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze