Leonardo Bonucci zatrzymany przez ochronę

Autor: Cyfra Sport Leonardo Bonucci zatrzymany przez ochronę

Kuriozalne sceny po meczu Włochy - Hiszpania na Euro. Gwiazda Italii zatrzymana przez ochronę, wszystko się nagrało

2021-07-07 12:15

Piłkarze reprezentacji Włoch mieli wczoraj powody do radości, bo udało im się pokonać Hiszpanów w półfinale Euro 2020 i awansować do wielkiego finału. Rozstrzygnięcie meczu przyniosły dopiero rzuty karne, po których uradowani Włosi rzucili się w kierunku trybun, by wraz ze swoimi fanami cieszyć się z wygranej. Niestety, Leonardo Bonucci został wzięty za jednego z fanów i miał problemy z powrotem na boisku. Obrońca Italii został zatrzymany przez ochronę.

Półfinałowe starcie Włochy - Hiszpania nie zawiodło fanów futbolu i na boisku Euro 2020 znów obejrzeliśmy niezwykle wyrównane stracie, w którym emocji nie brakowało od pierwszych minutach aż do ostatniego gwizdka. Żadna z drużyn nie potrafiła jednak przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i po remisie 1:1 doszło do dogrywki, a następnie rzutów karnych. Dla ekipy prowadzonej przez trenera Luisa Enrique była to trzecia dogrywka w fazie pucharowej Euro 2020 oraz drugie rzuty karne. Na ich nieszczęście, to piłkarze Italii zaprezentowali się w konkursie jedenastek lepiej, wykorzystując aż 4 z 5. Po stronie Włochów pomylił się jedynie Manuel Locatelli, natomiast w kadrze Hiszpanii swoją próbę zmarnowali Dani Olmo oraz Alvaro Morata. Tym samym to piłkarze Italii awansowali do wielkiego finału i nie kryli swojej radości, za co o mały włos musiał zapłacić Leonardo Bonucci.

Wzięli Leonardo Bonucciego za kibica

Defensor reprezentacji Włoch oraz zawodnik Juventusu postanowił celebrować wygraną w rzutach karnych i awans do finału tegorocznych mistrzostw Europy podbiegając do kibiców reprezentacji Italii. Gdy się odwrócił i chciał wrócić do swoich kolegów, spotkała go niemiła niespodzianka. Ochrona wzięła go bowiem za zwykłego kibica i zatrzymała przy trybunie. Zobaczcie tę kuriozalną sytuację w materiale wideo, który znajduje się poniżej!

Matka Jorginho zalała się łzami, gdy zobaczyła w jakich warunkach mieszka jej syn. To był straszliwy cios

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne