Vladan Kovacević

i

Autor: Cyfrasport Vladan Kovacević może być w przyszłości bohaterem głośnego transferu

Liga Konferencji Europy

Niespodziewany zwrot przed meczem ze Slavią. As Rakowa gotowy do gry!

2022-08-17 22:53

Świetna informacja przed jutrzejszym meczem Rakowa ze Slavią Praga w IV rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Bramkarz Vladan Kovacević został zgłoszony do kadry zespołu Marka Papszuna.

Na powrót Kovecevicia na boisko czekamy od kilku tygodni. Ostatni występ Bośniak zaliczył pod koniec lipca w pucharowym meczem z Astaną na wyjeździe. Później mówiło się, że piłkarz doznał urazu mięśniowego i nie pojawiał się na boisku. Jednocześnie pojawiały się informacje o zainteresowaniu Bośniakiem klubów zagranicznych , a najczęściej padała nazwy Benfiki Lizbona. Dzisiaj klub z Częstochowy zgłosił Kovacevicia do meczów ze Slavią. Wydaje się, że jest to o tyle ważne, gdyż w ostatnim meczu ligowym przeciwko Jagielloni słabszy występ zaliczył 18-letni Kacper Trelowski. Tym bardziej obecność dużo bardziej doświadczonego Kovacevicia w meczu ze Slavią może być niezwykle ważna. W kadrze zastąpił on Xaviera Dziekońskiego. Kovacević może zaimponować swoją serią meczów w europejskich pucharach w barwach Rakowa.

Franciszek Smuda kategorycznie przed meczem Lech - Dudelange. Tego zupełnie nie zakłada [ROZMOWA SE]

Grając w ośmiu meczach, aż w siedmiu z nich zachował czyste konto. Jutrzejszy pierwszy mecz Rakowa z Slavią rozpocznie się o godz. 18.00. Zwycięzca dwumeczu awansuje do fazy grupowej LKE.

Nie mają działu skautingu ani dyrektora sportowego, a zadziwiają w ekstraklasie. Trener Adam Majewski zdradza filozofię budowy drużyny [Rozmowa SE]

Sonda
Czy Raków awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze