Ludovic Obraniak

Autor: archiwum se.pl

Podsumowanie Ligi Europejskiej: Grali reprezentanci Polski, Obraniak trafił w Kijowie

2013-02-16 3:00

Ludovic Obraniak zapewnił Bordeaux remis 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Dynamem Kijów w 1/16 finału Ligi Europy. Reprezentant Polski rozegrał 90 minut, a do siatki trafił w 23. minucie.

To pierwszy jego gol w tegorocznych rozgrywkach LE, a szósty w sezonie. Ukraińcy w 76. minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Artur Sobiech (Hannover) grał od 71. min, Arkadiusz Milik (Bayer) od 78. min, Sebastian Boenisch (Bayer) od 82. min

Wyniki Ligi Europejskiej: BATE Borysów - Fenerbahce 0:0, Inter Mediolan - Cluj 2:0, Levante - Olympiakos 3:0, Zenit - Liverpool 2:0, Dynamo K. - Bordeaux 1:1, Bayer L. - Benfica 0:1, Newcastle - Metalist 0:0, Stuttgart - Genk 1:1, Atletico M. - Rubin Kazań 0:2, Ajax - Steaua 2:0, Basel - Dnipro 2:0, Anży - Hannover 3:1, Sparta - Chelsea 0:1, Borussia M. - Lazio 3:3, Tottenham - Lyon 2:1, Napoli - Victoria Pilzno 3:0.