Borussia Dortmund - Olympique Marsylia. Jak wypadli Polacy? Zobacz OCENY po meczu Ligi Mistrzów

2011-12-06 23:48

Mistrz Niemiec przegrał z Olympique Marsylia 2:3 i żegna się z Ligą Mistrzów. W meczu ostatniej szansy, trener Juergen Klopp dał szansę występu trzem Polakom, którzy różnie zaprezentowali się na boisku. Zobacz oceny piłkarzy Borussii i Olmypique po dzisiejszym meczu.

Trzej Polacy: Jakub Błaszczykowski, Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski, wybiegli w tym meczu od pierwszej minuty. Najlepiej z tej trójki wypadł dziś Kuba. Kapitan polskiej kadry strzelił pierwszego gola, zaliczył też kilka kluczowych podań takie jak to, w którym Barrios znalazł się sam na sam z bramkarzem rywali. Lewandowski również miał okazję do strzelania gola i najbliżej szczęścia był w drugiej połowie, gdy po jedo strzale piłka minimalnie mięła słupek bramki Mandandy. Piszczek z kolei grał poprawnie w ataku, często angażując się do akcji ofensywnych, jednak nie popisał się w obronie. Przy straconej bramce nie nadążył za rywalem, a raz omal nie pokonał swojego bramkarza.

Przeczytaj koniecznie: Borussia Dortmund - Olympique Marsylia, wynik 2:3. Mistrzowie Niemiec żeganą się z Ligą Mistrzów. Zapis relacji NA ŻYWO