Zegarki

i

Autor: AP Photo/Jose Breton

Ale cacko!

Cena zegarka Pepa Guardioli zwala z nóg! Odetchnijcie, zanim klikniecie. Polski Guardiola może mu pozazdrościć

2024-04-17 7:43

Ludzie sportu, a w szczególności piłkarze, uwielbiają inwestować w drogie czasomierze. Wszystkich przebił jednak Pep Guardiola. Trener Manchesteru City ma „sikor” za 5 mln zł! Dla porównania, zegarek „polskiego Guardioli”, Michała Probierza, jest warto około 50 tys zł, czyli 100 razy mniej!

Pep Guardiola ma zegarek za 5 milionów złotych!

Mówi się, że dla prawdziwego mężczyzny najlepsza biżuteria to zegarek. Doskonale rozumie to na przykład Robert Lewandowski, w którego kolekcji są czasomierze za kilkaset tysięcy złotych. To jednak nic przy tym, co ma na ręce Pep Guardiola. Trener Manchesteru City odmierza zegarkiem Richard Mille RM27-01, wartym nawet 5 mln zł! Takie cacko trudno dostać, bo na całym świecie wyprodukowano zaledwie 50 egzemplarzy. W takim zegarku Guardiola wystąpił w meczu Real Madryt - Manchester City (3:3) w ćwierćfinale LM. Czy założy go także w środowym rewanżu?

Co na to „polski Guardiola”? Na jego ręce również pobłyskuje zegarek, ale gdzie mu tam do hiszpańskiego Guardioli… Czasomierz selekcjonera Michała Probierza to Ulysse Nardin (model Marine Regatta), za około 50 tysięcy złotych. Czyli aż stukrotnie mniej, niż cacko trenera „Obywateli”!

Jan Bednarek może mieć sporą konkurencję. Michał Probierz wyciągnie starego znajomego

Michał Probierz dla Super Expressu: na EURO2024 będzie dobrze

QUIZ. Ile wiesz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski Michale Probierzu?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Michał Probierz na stanowisku trenera kadry narodowej zastąpił...
Michał Probierz, Cezary Kulesza
Najnowsze