Kylian Mbappe

Autor: East News Kylian Mbappe

Fatalna wiadomość dla Paris Saint Germain. Dłuższa przerwa gwiazdy zespołu

2020-07-27 22:22

Kylian Mbappe może mówić o dużym szczęściu po bandyckim ataku rywala z Saint Etienne w finale Pucharu Francji. Wyglądało to przerażająco. Teraz władze Paris Saint Germain wydały komunikat co ze zdrowiem gwiazdy zespołu. Czeka go dłuższa przerwa.

W finale Pucharu Francji PSG zmierzyło się z Saint Etienne (1:0). Kylian Mbappe już po pół godzinie został zmieniony. To efekt brutalnego faulu ze strony obrońcy przeciwników. Loic Perrin wykonując wślizg trafił w nogę reprezentanta Francji. Cała sytuacja wyglądała koszmarnie. Noga napastnika wygięła się. Rywal dostał czerwoną kartkę, a Mbappe nie dokończył zawodów i musiał opuścić boisko. Co ze zdrowiem młodego piłkarza i jak długo potrwa jego przerwa w treningach?

Josip Juranović trafi do mistrza Polski? "To dobry zawodnik, poradzi sobie w Legii"

Władze Paris Saint Germain wydały komunikat, w którym poinformowały, że Kylian Mbappe będzie pauzował minimum przez trzy tygodnie. Francuz doznał skręcenia kostki i uszkodzenia więzadła zewnętrznego. Co to oznacza dla zespołu? 30 lipca PSG zmierzy się z Olympique Lyon w finale Pucharu Ligi. Kolejne spotkanie to starcie z Atalantą Bergamo  w 1/4 finału Ligi Mistrzów, które zaplanowane jest na 12 sierpnia.