Autor: Cyfrasport Artur Wichniarek

Koronawirus w Polsce? Artur Wichniarek ujawnia jak naprawdę działają służby [WIDEO]

2020-02-26 14:10

Cały świat z niepokojem śledzi kolejne informacje na temat koronawirusa. We Włoszech, gdzie odnotowano ponad 320 przypadków zachorowań, był ostatnio Artur Wichniarek. Były reprezentant Polski wrócił do Warszawy i zamieścił na Twitterze wideo, pokazując jak działają służby.

Wichniarek komentował we wtorek pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów SSC Napoli - FC Barcelona (1:1). W środę wrócił do Warszawy. Przy okazji zamieścił filmik, gdzie widać ratowników medycznych, którzy mierzą temperaturę kolejnym pasażerom. "Właśnie wylądowałem w Warszawie z Rzymu i proszę jaka profesjonalna robota. Już na pokładzie samolotu badają nam temperaturę, zaraz zobaczymy czy czasami zamiast studia Polsatu Sport nie będzie kwarantanny" - napisał Wichniarek na Twitterze, który w środę wieczorem ma być ekspertem w studiu Ligi Mistrzów w Polsacie Sport Premium.

We Włoszech odnotowano ponad 320 przypadków zachorowania na koronawirusa. Większość w Lombardii. Jedenaście osób zmarło. W środę na konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w Polsce nie ma potwierdzonego przypadku koronawirusa.

Mecz SSC Napoli - FC Barcleona zakończył się remisem 1:1. Wynik w 30. minucie otworzył Dries Mertens. Asystę zaliczył Piotr Zieliński. W 57. minucie wyrównał Antoine Griezmann.