Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Leo Messi błyskawicznie zareagował na gwiazdy kibiców PSG! Argentyńczyk zdecydował o swojej przyszłości

2022-03-16 21:01

Podczas swojej kariery Leon Messi mógł się przyzwyczaić, że kibice jego drużyny witają go oklaskami i okrzykami radości, jednak Paris Saint-Germain to nie Barcelona, a sam Argentyńczyk jest daleki od formy, którą prezentował w swoich najlepszych latach. Po katastrofalnym meczu z Realem Madryt zarówno Messi, jak i Neymar zostali wygwizdani. To sprawiło, że Argentyńczyk miał się zacząć zastanawiać nad przyszłością w Paryżu.

Wielkie transfery, jakie w ostatnich latach przeprowadza Paris Saint-Germain miały przynieść ekipie ze stolicy Francji upragnione tytułu na arenie międzynarodowe, jednak oprócz sezonu 2019/20, gdzie PSG dotarło do finału Ligi Mistrzów i przegrało z Bayernem Monachium, Francuzi byli dalecy od zdobycia trofeum Champions League. W tym sezonie PSG odpadło już w 1/8 finału po katastrofalnym występie z Realem Madryt na Estadio Santiago Bernabeu. To sprawiło, że władze klubu miały podjąć decyzję o prawdziwej rewolucji i pozbyciu się z klubu kilku zawodników, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Wydarzenia z ostatniego meczu miały również sprawić, że nad przyszłością w PSG miał zacząć zastanawiać się Leo Messi, który do spółki z Neymarem został wygwizdany przez kibiców PSG. 

Ciężkie chwile w domu Czesława Michniewicza! Ujawnili całą prawdę, nie jest lekko

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Messi podjął decyzję w sprawie przyszłości w PSG

Gdy Argentyńczyk przenosił się do Paryża z Barcelony, podpisał we Francji dwuletni kontrakt - aby móc w spokoju przygotowywać się do mundialu w Katarze, zamiast szukać klubu i adaptować się do nowych warunków. Wszystko wskazuje na to, że Leon Messi wypełni swoją umowę z PSG, bowiem jak donosi Loic Tanzi z "RMC Sport", Argentyńczyk nigdzie się nie wybiera i nie ma zamiaru odchodzić z Paris Saint-Germain z własnej woli. Mało prawdopodobne wydaje się również, aby ktoś postanowił wykupić go ze stolicy Francji ze względu na wysoką pensję Argentyńczyka oraz jego słabą formę.

Cracovia słono zapłaci za wybryki chuliganów! Komisja Ligi podjęła decyzję, surowa kara dla Pasów

Sonda
Czy Leo Messi wróci do FC Barcelona?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze