Gala Złotej Piłki

i

Autor: EAST NEWS Gala Złotej Piłki

MEMY po gali Złotej Piłki. Fani nie mieli litości, ciężko powstrzymać śmiech. Musicie to zobaczyć!

2021-11-29 23:15

Rozstrzygnięcia w najbardziej prestiżowym plebiscycie piłkarskim są już znane. Złota Piłka za 2021 rok trafiła do rąk Leo Messiego, który po raz siódmy w historii otrzymał tę prestiżową nagrodę. Polscy kibice czują wielki niedosyt, bo wielu uważa, że to Robert Lewandowski powinien zdobyć Złotą Piłkę. Wyraz niezadowolenia dali w memach, które jak zwykle nie zawiodły.

Robert Lewandowski po raz kolejny znalazł się wśród najlepszych piłkarzy na świecie. Polak doskonały poziom prezentuje od kilku sezonów i znajduje to odzwierciedlenie w kolejnych plebiscytach. Indywidualnych nagród zawodnika nie sposób zliczyć. W jego dorobku wciąż jednak brakuje tej teoretycznie najważniejszej, a więc Złotej Piłki.

Niemcy grzmią o skandalu po Złotej Piłce. Lewandowski okradziony z marzeń, nie mają wątpliwości

MEMY po gali Złotej Piłki. Fani nie zawiedli

W przeszłości parokrotnie mówiono, że "w tym roku Lewandowski musi wygrać". Podobne głosy pojawiały się również przed rozstrzygnięciem tegorocznego plebiscytu. Kapitan reprezentacji Polski znów musiał się jednak obejść smakiem, bo najwięcej głosów zdobył Leo Messi. Argentyńczyk po raz siódmy zgarnął to trofeum.

Leo Messi po wygraniu Złotej Piłki zwrócił się bezpośrednio do Roberta Lewandowskiego! Co za słowa

Po gali nie brakowało głosów, że Lewandowski znów został oszukany i ograbiony z nagrody, bo Messi nie zasługiwał na Złotą Piłkę. Najlepszym wyrazem niezadowolenia fanów są rzecz jasne memy, które zalały Internet po ostatecznych rozstrzygnięciach. Nie da się przy nich nie uśmiechnąć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze