Porażka Barcelony

Memy po meczu Bayern Monachium - Barcelona! Stacje telewizyjne nie sprostały zadaniu, kibice bezlitośni, ale nie zapomnieli o porażce Barcelony

2022-09-13 23:11

Wielkim wydarzeniem w rozgrywkach Ligi Mistrzów było spotkanie Bayernu Monachium z Barceloną. Oczy kibiców z całego świata były zwrócone na Roberta Lewandowskiego. Polak po ośmiu latach spędzonych w klubie mistrza Niemiec postanowił zmienić otoczenie, tym samym wraz ze swoim agentem postarał się o transfer do "Dumy Katalonii". Podopieczni Juliana Nagelsmanna pokonali drużynę z Hiszpanii, ale kibice na początku bardziej się przejęli niedziałającymi transmisjami.

To było pierwsze spotkanie Roberta Lewandowskiego w starciu z byłym klubem - Bayernem Monachium. Polak nie może zaliczyć powrotu na Alianz Arena do udanych. Podopieczni Xaviego mieli kilka swoich szans w przeciągu całego meczu, jednak to piłkarze mistrza Niemiec byli bardziej skuteczni. Na początku drugiej połowy z rzutu rożnego wykorzystał swoją okazję Lucas Hernandez. Cztery minuty później na tablicy widniał już wynik 2:0. Jamal Musiala świetnie zagrał do Leroya Sane, a ten wbił futbolówkę w lewy dolny róg bramki. Bramkarz Barcelony w przeciągu chwili wyciągał dwa razy piłkę z siatki. Rewanż pomiędzy obiema drużynami będzie 26. października, tym razem na Camp Nou.

Krzysztof Piątek już strzela dla Salernitany! Trafił w meczu przeciwko wielkiemu faworytowi [WIDEO]

Zobacz memy po meczu Bayern Monachium - Barcelona, w galerii poniżej:

Czy Barcelona wyjdzie z grupy w Lidze Mistrzów?

Kibice nie tylko przejmowali się brakiem skuteczności Lewandowskiego w spotkaniu z Bayernem Monachium. Kolejnym zmartwieniem fanów piłki nożnej były problemy z transmisją podczas tak ważnego spotkania. W mediach społecznościowych aż huczało, że pomimo wykupienia praw w aplikacji nie wszyscy byli w stanie obejrzeć spotkanie w spokoju. Wszystkie żale internauci wylewali na Twitterze i nie tylko. Mając nadzieje, że w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzy.

Polski sędzia na meczu Lewandowskiego! Przed nim ważne zadanie, może zaważyć o losach meczu