Piękność uwiodła gwiazdę

Neymar miał stracić głowę dla tej piękności. Zdjęcia modelki gorętsze niż brazylijskie słońce, uroda aż bije po oczach

2023-01-02 11:13

Neymar przyzwyczajony jest do tego, że bardzo często jest główną postacią wielu mediów sportowych na całym świecie. Reprezentant Brazylii zawdzięcza to nie tylko swoim boiskowym wyczynom, w których potrafi pokazać swój geniusz, ale również za sprawą kolejnych plotek dotyczących jego życia prywatnego. Najnowsze ustalenia dziennikarzy sugerują, że Neymar miał stracić głowę dla brazylijskiej piękności.

Neymar od wielu lat zachwyca na światowych boiskach, a od 2017 roku błyszczy w barwach Paris Saint-Germain. Brazylijczyk na swoim koncie ma mnóstwo ważnych trofeów, ale wciąż marzy o tym, aby z paryskim klubem sięgnąć po Ligę Mistrzów. Kolejną szansę na to ma w trwającym sezonie, ale bez względu na to, czy ta sztuka mu się uda, czy też nie, będzie zaliczany do legend futbolu. O Neymarze mówi się dużo również ze względu na sprawy poza boiskowe.

Neymar znalazł nową partnerkę? Jej uroda zwala z nóg

Brazylijczyk nigdy nie ukrywał, że ma słabość do imprezowego stylu życia i bardzo często przyłapywany jest na różnego rodzaju przyjęciach. Nie brakuje również doniesień dotyczących jego partnerek. W przeszłości Neymar spotykał się z wieloma pięknymi kobietami, wymieniając tu chociażby Elizabeth Martinez, Jhenny Andrade, Brunie Marquezine, czy Dani Carvalho. Żadna kobieta nie może jednak wciąż usidlić Neymara na dłużej.

Neymar zszokował świat! Ogłosił koniec po odpadnięciu z mundialu. Na boisku zalał się łzami

Być może uda się to Jessice Turini. Hiszpańska "Marca" donosi, że to właśnie brazylijska modelka i infuelncerka miała zawrócić w głowie brazylijskiemu piłkarzowi. Podczas mundialu mocno wspierała Canarinhos i publikowała nagrania ze swoimi reakcjami na gole Neymara. Ponadto hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że sylwestrowy wieczór Turini miała spędzić właśnie z zawodnikiem, a o jej obecności w Paryżu świadczą fotografie na Instagramie.

Lewandowski kontra Neymar, czyli wierny mąż kontra bawidamek | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze