Wielka TAJEMNICA Lewandowskiego ujrzała światło dzienne! Płakał jak dziecko

2020-09-23 21:38 DaO
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: AP Robert Lewandowski

Prawdziwi mężczyźni łez się nie wstydzą. Widać to między innymi po ważnych meczach i ogromnych sukcesach piłkarzy. Ci nie kryją łez radości i wzruszenia. Nie inaczej było w przypadku Roberta Lewandowskiego, który był niebywale poruszony triumfem w Lidze Mistrzów. Sternik Bayernu Monachium wyjawił również pewną tajemnicę z szatni zespołu po zwycięstwie z Paris Saint-Germain.

Tegoroczna edycja Ligi Mistrzów była niezwykła. Ze względu na pandemię koronawirusa odbyła się w innym systemie niż miało to miejsce do tej pory. Dzięki temu i emocji było zdecydowanie więcej. Polscy kibice natomiast z baczną uwagą przyglądali się poczynaniom Bayernu Monachium, który był jednym z faworytów do zwycięstw w Champions League i z tej roli wywiązał się doskonale.

Robert Lewandowski NIE TRENUJE z pełnym obciążeniem! Co z grą w Superpucharze Europy?

HOT - Konflikt Lewandowskiego z Kucharskim - o co naprawdę chodzi?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bawarczycy przez turniej w Lizbonie przeszli jak burza. Najwięcej problemów mieli w finale z PSG, ale dzięki bramce Kingsley'a Comana, mogli cieszyć się z jednego z największych sukcesów ostatnich lat. Duży udział w tym osiągnięciu miał Robert Lewandowski, który został królem strzelców Ligi Mistrzów. Kapitan reprezentacji Polski nie ukrywał wzruszenia po końcowym gwizdku i w jego oczach można było dostrzec łzy.

Wielkie problemy Krzysztof Piątka w Niemczech. Podzieli los Arkadiusza Milika?

Karl-Heinz Rummenigge, a więc sternik mistrzów Niemiec, wyjawił że Lewandowski w finale po prostu się popłakał w szatni. Jak podaje Tomasz Urban Polak miał stwierdzić, że potrzebował tego pucharu. Lewandowski nie byłby jednak sobą, gdyby nie szukał możliwości poprawy gry całego zespołu i wymienił, co Bayern powinien zrobić w najbliższej przyszłości.

Najnowsze