Autor: AP MECZE DZISIAJ Mundial 7 grudnia 2022 środa Kto dzisiaj gra na mundialu w środę? TERMINARZ 1/4 finału MŚ w Katarze 7.12.2022 jest dniem przerwy!

Terminarz 1/4 finału MŚ

2022-12-07 12:11

Mecze dzisiaj 7.12 Mundial 2022 w środę Kto dzisiaj gra w Katarze na mundialu 7 grudnia 2022. Poznaliśmy już komplet ćwierćfinalistów oraz pary 1/4 finału mistrzostw świata w Katarze. Spragnieni kolejnych piłkarskich emocji kibice zastanawiają się już, jakie mecze dzisiaj na mundialu. Od początku MŚ w Katarze codziennie oglądaliśmy kolejne mecze - najpierw po cztery dziennie, a w fazie pucharowej po dwa. Teraz nadeszły jednak dni przerwy, a widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Na mundialu w Katarze nie będzie meczów dzisiaj (w środę 7.12), a ćwierćfinały zaczną się dopiero pojutrze. Zobacz, jaki jest terminarz 1/4 finału MŚ 2022.

Jakie mecze dzisiaj na mundialu w środę 7 grudnia 2022? I kto gra dzisiaj w Katarze (środa 7.12)? Niestety kibice na kolejne mecze w piłkarskich mistrzostwach świata muszą trochę poczekać. Środa 7.12 oraz czwartek 8.12 to dni przerwy na mundialu w Katarze. Po 1/8 finału piłkarze i kibice mają dwa dni na odpoczynek zanim zacznie się walka w ćwierćfinałach. A po nich zaczną się już wielkie emocje! Pary 1/4 finału mistrzostw świata w Katarze prezentują się wspaniale. Przed nami wielkie hity: Argentyna - Holandia, Chorwacja - Brazylia, Anglia - Francja i Maroko - Portugalia.

MECZE DZISIAJ Mundial 7 grudnia 2022 środa to dzień przerwy MŚ w Katarze!

Mecze 1/4 finału MŚ 2022 zapowiadają się wspaniale i aż szkoda, że mundial w środę 7 grudnia 2022 to dzień przerwy. Trudno wybrać największy hit. Wczoraj zachwyciła Portugalia, gromiąc 6:1 Szwajcarię, a hat tricka zaliczył Goncalo Ramos, który wskoczył do pierwszego składu kosztem słynnego Cristiano Ronaldo.

Kto dzisiaj gra Mundial 7.12.2022 środa KIEDY MECZE 1/4 finału MŚ

Na pewno mocnym kandydatem do miana największego hitu w ćwierćfinale jest mecz Anglia - Francja. Kylian Mbappe na mundialu w Katarze pokazuje, dlaczego jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie (ponad 90 mln euro rocznie). Szybki jak błyskawica gwiazdor PSG z pięcioma golami prowadzi w klasyfikacji strzelców MŚ, a jego ostatnią ofiarą była Polska, której strzelił dwie fenomenalne bramki. W sobotę torpeda Mbappe spróbuje zatopić Anglię w hicie 1/8 finału. O tym, jak szybki jest Francuz, przekonał się boleśnie Matty Cash. Reprezentant Polski w meczu z Francją (1:3) zagrał dobrze i wygrał nawet kilka pojedynków z błyskotliwym gwiazdorem PSG, ale w wielu sytuacjach był po prostu bezradny. – On jest niesamowity, po prostu fenomenalny. Pewnie najtrudniejszy rywal, z jakim przyszło mi się zmierzyć – nie krył podziwu Cash w rozmowie z angielskimi mediami. – Wcześniej najtrudniej mi było z Raheemem Sterlingiem, kiedy mój Aston Villa grał z Manchesterem City. Sterling jest bardzo szybki, ale Mbappe jest elektryczny, zdecydowanie najszybszy – dodał Cash, który po meczu zdobył koszulkę francuskiego gwiazdora.