Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO/IAN WALTON Cristiano Ronaldo

Bez ogródek

Były rywal z boiska przejechał się po Cristiano Ronaldo. Bolesne słowa, nie zostawił na nim suchej nitki

2022-11-28 20:46

Choć Cristiano Ronaldo skupia się obecnie na wywalczeniu z reprezentacją Portugalii jak najwyższego miejsca podczas MŚ w Katarze, wciąż nie milkną echa udzielonego przez niego wywiadu. 37-letni napastnik krytycznie wypowiedział się w nim o Manchesterze United, czym przysporzył sobie wielu wrogów. Jednym z nich jest były rywal CR7 z angielskich boisk – John Obi Mikel. Emerytowany piłkarz porozmawiał na ten temat z „Dubai Eye” i zupełnie nie miał zamiaru gryźć się w język.

CR7 spalił za sobą mosty

Trzeba przyznać, że wywiad udzielony przez Cristiano Ronaldo był czymś, czego nikt nie mógł się spodziewać. 37-latek wciąż był wówczas zawodnikiem Manchesteru United, a podczas rozmowy skrytykował nie tylko sam klub, ale także osoby w nim pracujące – kierownictwo, obecnego szkoleniowca Erika ten Haga, a także Ralfa Rangnicka, który prowadził zespół przed Holendrem. Nic dziwnego, że choć od tamtego czasu minęło już kilka tygodni, temat wciąż powraca niczym bumerang.

Obrzydliwe słowa w rosyjskich mediach o reprezentacji Polski. Straszą nas... Bogiem! "Ukarze ich"

Obi Mikel krytykuje Portugalczyka

Słowa wygłoszone przez Cristiano Ronaldo naturalnie nie przysporzyły mu fanów. Przeciwnie, wiele osób nie jest w stanie zrozumieć jego zachowania. Do tej grupy możemy z pewnością zaliczyć Johna Obi Mikela, który zabrał głos na ten temat w rozmowie z „Dubai Eye”. Nigeryjczyk, który przez lata występował w Chelsea, nie zostawił na CR7 suchej nitki. - Nigdy nie byłem fanem Ronaldo, naprawdę. Dla mnie, kiedy gracz ma tak wielkie ego, naprawdę nie rozumiem tego. Nigdy nie był jednym z moich ulubionych graczy i dlatego zawsze wybieram Messiego. Chodzi mi o to, że jeśli ktoś wychodzi i udziela takiego wywiadu, to co sprawia, że myślisz, że jeśli w styczniu podpisze kontrakt z twoim klubem, to nie zrobi tego samego? – pytał retorycznie.

Jak zatrzymać Leo Messiego? Reprezentant Polski mówi o atutach gwiazdy Argentyny

Choć Obi Mikel docenia umiejętności Portugalczyka, wciąż krytycznie ocenia jego zachowanie. - Jest jednym z największych zawodników, którzy kiedykolwiek grali w tę grę. Myślę, że w styczniu znajdzie inny klub i będzie kontynuował swoją karierę piłkarską. Ale dla mnie to po prostu straszny scenariusz. Zrobił tak wiele dla klubu i widzieć, jak to się kończy w ten sposób, to po prostu straszne. Z jego strony naprawdę, powiedziałbym, że wywiad nie powinien być przeprowadzony. To był również zły czas. To po prostu nie jest w porządku. Nie wygląda to dobrze dla takiego zawodnika, który osiągnął tak wiele w tym sporcie – podkreślił.

Niespodziewana wpadka na mistrzostwach świata! Brazylia miała wykonać stały fragment gry, nagle zdarzyło się to

John Obi Mikel – sylwetka

John Obi Mikel jest wychowankiem rodzimego Plateau United, ale szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik Chelsea. Nigeryjski pomocnik trafił do Londynu w 2006 roku i spędził tam aż 11 lat. Potem reprezentował jeszcze barwy kilku mniejszych klubów m.in. Middlesbrough czy Stoke City. Od listopada ubiegłego roku – gdy wygasł jego kontrakt z Kuwait SC – pozostawał bez klubu. We wrześniu tego roku podjął decyzję o zakończeniu kariery. Warto nadmienić, że podczas pobytu Obiego Mikela w Chelsea on i Cristiano Ronaldo kilkukrotnie mieli okazję mierzyć się przeciwko sobie na boisku.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo trafi do któregoś z czołowych europejskich klubów?
REAKCJA polskich dziennikarzy na OBRONĘ KARNEGO przez Szczęsnego. Vlog POLSKA - ARABIA

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze