Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zapłacił miliony za milczenie w sprawie swoich dzieci. Mało kto o tym wiedział, prawda wyszła na jaw

2022-04-20 12:40

Cristiano Ronaldo przeżył ostatnio wielką tragedię, jaką była śmierć jego synka tuż po porodzie. Mało kto jednak wie o tym, że sprawy rodzinne Portugalczyka są owiane wielkimi tajemnicami, za które piłkarz Manchesteru United niekiedy musiał zapłacić miliony dolarów - tak jak w przypadku posiadania potomstwa z surogatkami.

Cristiano Ronaldo przeżył ostatnio bardzo smutne chwile. Piłkarzowi reprezentacji Portugalii umarło dziecko, co wywołało wielkie poruszenie ze strony fanów światowego sportu. Mało kto wie, że rodzina Portugalczyka skrywa swoiste tajemnice, jakimi jest, chociażby tożsamość matki trójki dzieci zawodnika Manchesteru United. Okazuje się, że za skorzystanie z usług surogatki, która w tajemnicy urodziła dzieci piłkarzowi, zawodnik musiał zapłacić prawdziwą fortunę.

Marta Linkiewicz szczerze na kanapie Wojewódzkiego o seksie. Nawet Muniek musiał skomentować, mocne wyznanie

Cristiano Ronaldo ukrywa tożsamość trójki ze swojego potomstwa. Musiał zapłacić za to miliony

Według wskazań mediów skorzystanie z usług surogatki, która urodziła Ronaldo trójkę dzieci, piłkarz reprezentacji Portugalii musiał zapłacić kwotę oscylującą wokół 200 tysięcy euro, do nawet 12 milionów dolarów. Mimo dużych kontrowersji i wielkich etycznych zawirowań wokół posiadania potomstwa z takiego źródła to sam Ronaldo zdaje się być bardzo dumnym ojcem, a ostatnio nawet chwalił się tym, że jego najstarszy syn poszedł w jego ślady i dołączył do akademii Manchesteru United.

Piotr Zieliński otrzymał mocny cios. Legenda Napoli nie miała dla niego litości. To musiało zaboleć

Galeria poniżej: Śmierć syna Cristiano Ronaldo

Znamy tożsamość matki dwójki z piątki potomstwa Ronaldo

Mimo że Ronaldo płacił za usługi surogatki, to zdaje się być to już przeszłością. Od 2017 roku piłkarz związany jest z modelką Georginą Rodriguez i to z nią ma już dwójkę potomstwa. Niestety, ich synek, który pryszedł na świat kilka tygodni temu zmarł w szpitalu. Sam Ronaldo bardzo przeżył utratę dziecka, nie występując w meczu Manchesteru United przeciwko Liverpoolowi.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Lewandowski, Ronaldo i Ibrahimović – bitwa na OBRZYDLIWIE drogie fury! | Futbologia
Najnowsze