Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Szuka pomocy

Cristiano Ronaldo zatrudni pomoc do swojej willi. Stawia konkretne warunki

2022-12-28 22:31

Kto zatrudni Cristiano Ronaldo? Tego nie możemy być jeszcze pewni. Gwiazdor reprezentacji Portugalii szuka klubu. A kogo zatrudni napastnik? „Corriere della Sera” podaje, że były już gracz Manchesteru United szuka odpowiedniej osoby do zajęcia się jego luksusową willą. Dziennikarze poinformowali w artykule o jaką willę chodzi i jakie warunki oferuje sam „CR7”.

Piłkarz szuka lokaja. Tak pisze włoski dziennik. Chodzi o posiadłość w pod Lizboną, choć nie oznacza to, że piłkarz wróci do Sportingu Lizbona, skąd ruszył podbijać Premier League prawie 20 lat temu. Ronaldo przestał być piłkarzem Manchesteru United jeszcze w trakcie mundialu w Katarze i przede wszystkim musi zatroszczyć się o swoją piłkarską przyszłość. Napastnik już od miesiąca nie ma klubu. MU rozwiązało z nim kontrakt po głośnym wywiadzie, którego udzielił Piersowi Morganowi. Obnażył w nim braki „Czerwonych Diabłów”, znieważył całą organizację, trenera Erika Ten Haga i kolegów z drużyny.

Przez Barcelonę będą wielkie reformy. Teraz już nie kupiliby Roberta Lewandowskiego

Ronaldo jednak nie musi już grać w piłkę. Od dawna jest prawdziwym krezusem, a jego majątek dawno przekroczył miliard euro. Z pewnością starczy na odpowiednią osobę, która będzie zajmować się jego willą w stolicy Portugalii. Coraz więcej wskazuje na to, że piłkarz zadomowi się na Bliskim Wschodzie, gdzie podpisze kontrakt z Al-Nassr, klubem z Arabii Saudyjskiej.

Wszyscy zainteresowani pracą w domu Ronaldo muszą jednak spełnić cały katalog wymogów. „Corriere della Sera” podkreśla, że najważniejsza ma być umiejętność gotowania. Wynagrodzenie? Sześć tysięcy euro miesięcznie. W poszukiwania odpowiednich ludzi do pomocy zaangażowała się też jego partnerka Georgina Rodriguez, która szuka sprzątaczek do posiadłości.

Szymon Marciniak wciąż na ustach Francuzów. Słynny sędzia postanowił zabrać głos, dosadna opinia o Polaku!

Dom znajduje się pod Lizboną. W miejscowości Cascais. To jedna z najbogatszych miejscowości w całej Portugalii. Posiadłość ma trzy piętra, ma 2720 metrów kwadratowych i znajduje się tuż nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego. Ponadto znajduje się w niej kryty i odkryty basen, kort tenisowy, garaż mogący pomieścić aż 20 samochodów i wiele ogrodów.

Jan Bednarek opuści Aston Villę? To może być zaskakujący ruch, możliwy powrót reprezentanta Polski

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien zostać w Manchesterze United?
Najnowsze