Gwiazdy futbolu zorganizowały DZIKĄ ORGIĘ! Ich partnerki o niczym nie wiedziały

2020-01-15 11:46 FAN
Chiarra Battola
Autor: Instagram/chiara_battola

W profesjonalnym sporcie często zdarzają się spore afery, które są komentowane przez media na całym świecie. Podobna sytuacja miała miejsce w jednym z hoteli w Manchesterze, gdzie doszło do schadzki piłkarzy City z dwudziestoma dwoma modelkami, które razem z zawodnikami świętowały wysokie zwycięstwo nad Aston Villą.

Oj, mogą być z tego kłopoty! Zawodnicy Manchesteru City po ostatnim ligowym zwycięstwie 6:1 nad Aston Villą postanowili się porządnie zabawić i udali się do luksusowego hotelu Mere Golf Resort and Spa w Knutsford, gdzie czekały już na nich dwadzieścia dwie modelki z Włoch! Seksowne kobiety razem z zawodnikami świętowały wysoką wygraną. Okazuje się, że pracownik klubu pracował nad tą imprezą od kilku tygodni. Ściągnięcie tylu piękności nie było łatwym zadaniem.

Podejrzewa się, że część z nich należy do klubu kibiców Manchesteru City w Mediolanie. W każdym razie Włoszki bawiły się wybornie i korzystały z wszystkich możliwych atrakcji. Oczywiście na pomeczowej fecie nie było partnerek piłkarzy, które jak się okazało nie dostały zaproszenia na imprezę. O planowanym spotkaniu miał wiedzieć Pep Guardiola, nie wiadomo czy został jednak poinformowany o obecności płci pięknej. Na imprezie była min. influencerka Amira Paula czy prezenterka włoskiej telewizji kablowej Chiara Giuffrida.

Chiarra Battola
Autor: Instagram/chiara_battola

Zawodnicy następnego dnia opuścili hotel i udali się do swoich domów i czekających na nich partnerek. Modelki zjadły dobre angielskie śniadanie, zażyły kąpieli w basenie i pojechały na lotnisko by wrócić do Włoch. Każda sekunda ich pobytu w Manchesterze była relacjonowana na ich Instagramowych kontach, stąd łatwo było wyłapać, które piękności uczestniczyły w fecie.

W sporcie na najwyższym poziomie imprezy tego typu są normą. W zeszłym sezonie zawodnicy Juventusu Turyn po przegranym meczu z Atletico Madryt udali się na imprezę, na której znalazło się aż 60 (!) modelek.

Najnowsze