Kamil Grosicki będzie miał WIELKIE problemy. Uratować go może tylko JEDNO

2020-10-21 14:28 Jerzy Chwałek, PO
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Reprezentacyjny skrzydłowy Kamil Grosicki (32 l.) nie został zgłoszony przez West Bromwich Albion do 25-osobowej kadry drużyny w rozgrywkach Premier League. Każdy klub miał taki obowiązek po zamknięciu okna transferowego w Anglii - 16 października. Oznaczać to może kilkumiesięczny rozbrat Grosika z występami w lidze i najwyżej grę w rezerwach. Jedyną szansą jest zatwierdzenie jego wypożyczenia do Nottingham Forest.

Nie doszło do niego w regulaminowym terminie z powodu spóźnienia działaczy ”Forest” z załatwieniem wszystkich formalności. Sytuacja Grosickiego jest analogiczna jak Arkadiusza Milika w Napoli, który również znalazł się poza kadrą zespołu. Obu piłkarzom komplikuje to przygotowania do finałów Euro. Milik nie ma już żadnych szans na zmianę klubu, natomiast Grosicki pozostaje jeszcze „w grze”. Będzie grał, jeśli uda się zatwierdzić jego wypożyczenie do Nottingham Forest. Grosicki miałby być wypożyczony do końca tego sezonu, z opcją 2-letniego kontraktu w przypadku awansu Forest do Premier League. Co ciekawe, na dużo lepszych warunkach finansowych ni ż ma obecnie w WBA.

To z TEGO POWODU Arkadiusz Milik został na lodzie! Wiadomo, czemu upadł transfer Polaka

Piłkarz z optymizmem czeka na ostateczną decyzje, co potwierdził wpisem na twitterze: It will be fine (w tł. będzie dobrze). Decyzja może zapaść w każdej chwili, ale z powodu zawiłości prawnych, jej wydanie może  przeciągnąć się do środy. W legendzie o Robin Hoodzie, o jego ułaskawieniu zadecydował król Ryszard Lewie Serce. W przypadku Grosickiego w tę rolę wcieli się FA. Potwierdzenie transferu do Nottingham zwiększy szanse Grosickiego na regularne występy na boisku i przygotowanie się do finałów Euro. W WBA nie wystąpił bowiem w żadnym z czterech ligowych meczów tego sezonu.

MAKABRA na stadionie znanego klubu! Kibole wbili TRZY KRZYŻE i przytargali ŁEB ŚWINI

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia
Najnowsze